top


Konspektai.com > Aplinka > Akumuliatorių perdirbimo technologijos uždarosios akcinės bendrovės Žalvaris efektyvumo analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Akumuliatorių perdirbimo technologijos uždarosios akcinės bendrovės Žalvaris efektyvumo analizė. Diplominis

(Aplinka. Diplominis, 42 puslapiai, 98kB)
Darbe esantys žodžiai: Paveikslų sąrašas. Įvadas. Baterijų ir akumuliatorių perdirbimas lietuvoje ir europoje. Atliekų perdirbimo, deponavimo samprata. Baterijų ir akumuliatorių perdirbimo situacija lietuvoje. Baterijų, akumuliatorių surinkimo ir perdirbimo situacija europoje. Išeikvotų baterijų ir akumuliatorių tvarkymo teisinė bazė. Baterijos ir akumuliatoriai, jų žala aplinkai. Akumuliatorių baterijų priežiūra ir darbo apsaugos reikalavimai. Akumuliatorių perdirbimo technologijos uab „žalvaris“ efektyvumo analizė respondentų apklausos rezultatų požiūrių prasme. Įmonės veiklos charakteristika. Respondentų apklausos rezultatų analizė. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra ir šaltiniai. Santrauka. Santrauka užsienio kalba. Priedai. 1 priedas. Anketos pavyzdys. Kasdien didėjantys žmonių poreikiai sąlygoja vis intensyvesnį gamtos išteklių vartojimą. Tačiau aplinka žmonėms yra ne tik paslaugų tiekėjas. Čia šalinama viskas, kas žmonėms nebereikalinga, t.y. atliekos. Sparčiai vystantis pramonei, technologijoms, žemės ūkiui, vis didesnis pavojus keliamas aplinkai, žmogui. Viena iš pagrindinių sprendžiamų problemų yra atliekų surinkimas, tvarkymas bei perdirbimas. Vis didesni kiekiai susidaro tarp išeikvotų baterijų ir akumuliatorių atliekų, todėl šių atliekų perdirbimas svarbus yra tuo, kad bus sumažintas atliekų neigiamas poveikis aplinkai, sumažės tarša, tūris. Šios atliekos bus perdirbamos išgaunant į atskiras medžiagų rūšis, kurios grįš į pramonę ir bus tinkamos naujos produkcijos gamybai. Išeikvotas baterijas ir akumuliatorius būtina tvarkyti dėl to, kad nepatektų į sąvartynus ar pamiškes ir neskleistų į aplinką pavojingų medžiagų tokių kaip gyvsidabris, švinas, kadmis, chromas, nes nuo to priklauso mūsų gyvenamosios aplinkos ir mūsų pačių sveikata. Šioms atliekoms susimaišius su kitomis buitinėmis atliekomis, ima tirpti sunkieji metalai, kurie skverbiasi į gruntinius vandenis ir nuodija geriamojo vandens išteklius ir kita gyvąją gamtą.
Vardas: Jovita
Darbo pavadinimas: Akumuliatorių perdirbimo technologijos uždarosios akcinės bendrovės Žalvaris efektyvumo analizė
Kategorija: Aplinka
Darbo tipas: Diplominis
Puslapių skaičius: 42 [?]
Diplominio dalykas: Aplinkos diplominis
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 98 kB
Bylos pavadinimas: akumuliatoriu_perdirbimo_technologijos_uab_zalvaris_efekt.analize.zip
akumuliatoriu_perdirbimo_technologijos_uab_zalvaris_efekt.analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: metalai, aplinkos apsaugos, įmonės efektyvumo nalizė, darbo išteklių analizė, imones veiklos efektyvumo analiz C, uab imones veiklos analize, imones teisine analize, atlieku tvarkymas, uab žalvaris, imones veiklos charakteristika, akumoletoriu perdirbimas lietuvoje, analize zalvaris, naujos technologijos, uab zalvario analize, akumuliatoriai, imones veiklos analize, zalvaris, uab imones analize, imones veiklos efektyvumo analizė, veiklos efektyvumo analizė, imones veiklos efektyvumo analize, imones analize, akumuliatoriu perdirbimo technologijos, bateriju perdirbimo technologija, akumuliatoriu perdirbimo technologija, imones teisine aplinka, darbai akumuliatoriu perdirbimo imonese, imones aplinkos analize, akumuliatoriu perdirbimo imones, atlieku perdirbimas, imones paslaugu analize, analize imones, gamtos tarsa.

Paieška


bottom