top


Konspektai.com > Ekonomika > Užsienio centrinių bankų vaidmuo šalies ekonominiam vystymuisi
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Užsienio centrinių bankų vaidmuo šalies ekonominiam vystymuisi. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 21 puslapis, 340kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Centriniai bankai ir jų funkcijos. JAV Federalinė rezervų sistema. Federalinės rezervų sistemos atsiradimas. Federalinės rezervų sistemos tikslai. Federalinės rezervų sistemos organizavimas. Federalinių rezervų sistemos operacijų apimtys. Federalinių rezervų sistemos vaidmuo ekonomikos vystymuisi. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas. Priedai. Įvadas. Žmonių gyvenime finansai yra viena iš svarbiausių sferų. Kiekviena šeima siekia, kad ekonominė padėtis joje būtų kuo geresnė ir šeimos nariams nieko netrūktų. Šiuo aspektu šeimą galėtume lyginti su valstybe, mat kiekvienos valstybės tikslas yra ekonominis šalies vystymasis, socialinių garantijų jos piliečiams suteikimas, švietimo tobulinimas, aukštesnio pragyvenimo, o kartu ir kultūros lygio siekimas. Šioje srityje svarbią vietą užima šalių centriniai bankai. Būtent išlaikyti valstybių ekonominę padėtį stabilią ir sukurti sąlygas ekonominei plėtrai ir yra centrinių bankų paskirtis. Centriniai bankai yra vyriausybinės institucijos. Formaliai centriniai bankai gali būti ir akcininkų nuosavybė, tačiau jie nesiekia savo pelno maksimizavimo, atlieka vyriausybės funkcijas, todėl yra vyriausybės dalis. Vis dėl to centriniai bankai nėra pavaldūs vyriausybei ir gali vykdyti nepriklausomą monetarinę politiką bei ginti nacionalinės ekonomikos interesus. Šiame darbe bus aptariama vienos iš stipriausių pasaulio valstybių JAV centrinio banko veikla, jo įtaka šalies ekonomikai. Centriniai bankai gali daryti įtaką šalies ar netgi pasaulio ekonomikai, taigi jų svarba yra nepaneigiama. Jų atsiradimo istorija, vykdomos funkcijos, valdymas, vykdoma pinigų politika įdomūs bei svarbūs dalykai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus. Kursiniame darbe mėginama atskleisti svarbiausius faktus susijusius su centriniais bankais, gilinamasi į JAV Federalinių rezervų sistemos veiklą. Ši tema išties aktuali, nes daug žmonių bei institucijų domisi Federalinės rezervų sistemos...
Vardas: samanta
Darbo pavadinimas: Užsienio centrinių bankų vaidmuo šalies ekonominiam vystymuisi
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 21 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 340 kB
Bylos pavadinimas: uzsienio_centriniu_banku.zip
uzsienio_centriniu_banku.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: centrinio banko itaka ekonomikai, bankų, banku funkcijos, operaciju valdymas, federalinė rezervų sistema, monetarine politika jav, referatas uzsienio saliu seima, monetarine politika JAV, pinigu vaidmuo salies vystimuisi, vaidmuo vystymuisi, banku valdymas.

Paieška


bottom