top


Konspektai.com > Aplinka > Industrinio žemės ūkio poveikis aplinkai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Industrinio žemės ūkio poveikis aplinkai. Referatas

(Aplinka. Referatas, 14 puslapių, 19kB)
Darbe esantys žodžiai: Planas. Įvadas. Pagrindinės industrinio žemės ūkio. Sąlygojamos aplinkos problemos. Dirvožemio degradacija. A) mechaninė erozija. B) vandens erozija. C) vėjo erozija – defliacija. D) cheminė erozija. E) dirvos suslėgimas. F) dirvos druskėjimas. Vandens tarša. Pesticidų, herbicidų ir trąšų poveikis žmogui ir gamtai. Ūkinės veiklos ytaka biologinei įvairovei ir kraštovaizdžiui. Išvados. Prieštaravimai tarp žmogaus veiklos ir gamtos šiuo metu tapo itin raiškūs ir kuo tolyn, tuo jie didėja. Oro, dirvos, vandens teršimo neracionalaus gamtos išteklių naudojimo neigiamos pasekmės juntamos ne tik konfliktinių židinių aplinkoje, bet visoje planetoje, pradeda grėsti Žemės civilizacijai. Dėl to paskutiniais dešimtmečiais ypač populiari tapo mus supančios aplinkos apsauga. Ankstyviausi žmogaus ir gamtos santykiai buvo pasyvūs – ką gamta siūlė, tą žmogus ėmė:miške rinko uogas, vaisius, valgomas šaknis, susigaudavo laukinį žvėrį, upėje žuvį. Medžioklės verslas vertė keisti gyvenamąsias vietas, klajokliškas gyvenimo būdas nepalikdavo žymesnių pėdsakų.Stabilesnės buvo žvejų gyvenvietės, įsikūrusios upių ir ežerų pakrantėse. Tačiau poveikis gamtai pastebimas tik labai apibrėžtoje teritorijoje – pačios gyvenvietės ribose. Laukinių gyvūnų prijaukinimas ir dėl to atsiradęs gyvulininkystės verslas buvo naujas visuomenės ūkio raidos etapas, davęs pradžią aktyviam gamtos turtų naudojimui. Žemdirbių kultūrai plečiantis, atsirado pirmi konfliktai tarp žmogaus ir gamtos. Dirbamus laukus teko atkovoti iš miško. Prasidėjusioje kovoje tarp miško ir lauko nugalėdavo visuomet laukas, nes jis duodavo greičiau ir daugiau apčiuopiamos naudos negu miškas. Miško ir lauko kiekybinių santykių kaita vyko visais istorijos periodais
Vardas: Vytas
Darbo pavadinimas: Industrinio žemės ūkio poveikis aplinkai
Kategorija: Aplinka
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Aplinkos referatas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 19 kB
Bylos pavadinimas: industrinio_zemes_ukio.zip
industrinio_zemes_ukio.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: biologine tarsa, dirvožemio apsauga, trasu, chemine tarsa, emes ukio verslas, gamta mogus, dirvozemio degradacija, žemės ūkio tarša aplinkai, industrine sporto aplinka quot, industrinio sporto aplinka, industrine sporto aplinka, biologine aplinkos tarsa, industrinio žemės ūkio poveikis aplinkai, dirvozemio tarsa, aplinkos apsauga, industrinio zemes ukio poveikis aplinkai, zemes ukio.

Paieška


bottom