top


Konspektai.com > Sauga > Greito reagavimo lengvas automobilis, pritaikytas darbams kelių eismo nelaimėse
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Greito reagavimo lengvas automobilis, pritaikytas darbams kelių eismo nelaimėse. Referatas

(Sauga. Referatas, 29 puslapiai, 2701kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Automobilio aprašymas. GAZ 330273 pagrindinės charakteristikos ir parametrai. Gaisrinio/gelbėjimo automobilio sudedamųjų dalių ir agregatų paskirts ir jų darbo principai. Komplektuojamos įrangos masių balanso skaičiavimas. Darbuotojų sauga ir sveikata. Naudota literatūra. Įvadas. Gaisro padaryta žala smarkiai priklauso nuo to, kaip greitai aptinkamas gaisro šaltinis ir kokių priemonių imamasi jam gesinti. Akivaizdu, kad kiekvienuose namuose yra svarbu įrengti dūmų signalizatorių, reaguojantį netgi į menkiausių dūmų atsiradimą ir laiku įspėjantį apie pavojų, o taip pat ir turėti pirmines gaisro gesinimo priemones, leidžiančias greitai nuslopinti įsiplieskusią ugnį. Ne paslaptis, kad Lietuvoje pagrindinė problema tai gaisrai. Būtent dėl šios priežasties didžiąją dali visų ugniagesių naudojamų automobilių sudaro taip vadinamos autocisteros (AC). Didžioji jų dalis tai vidutiniai ( t. 14 gaisriniai bei gelbėjimo automobiliai. Tačiau nereikia pamiršti, kad avarijų likvidavimas tai ne mažiau svarbus įvykis ugniagesių gelbėtojų darbe. Įvykus bet kokiam autoįvykiui turi būti greitai sureaguota, kad mažiausiomis laiko sanaudomis būtų suteikta pagalba. Juk kiekviena minutė nukentėjusiam žmogui gali būti lemtinga. Taigi, geras fizinis pasiruošimas, bagažas žinių, kurį gelbėtojai privalo turėti, operatyvus reagavimas bei patikimas technikos darbas tai veiksniai užtikrinantys sėkmę. Šiame referate aprašysiu kaip turi būti apmokomi darbuotojai, bei parodysiu gelbėjimo darbams eismo nelaimėse skirtą automobilį bei išdėstytą jame reikalingą įrangą. Be jokios abejonės, automobolis turi būti greitas, manevringas, gero pravažumo, lengvas ir turėti įrangą išlaisvinti užspaustą žmogų bei jį stabilizuoti iki medikų atvikymo. Tobulėjant technologijoms ir kaupiant patirtį galima visas gaisro statistikas sumažinti. Automobilio aprašymas. Nepaslaptis, kad kuo didesnį ir tankiau užstatytą miestą pasirenkame tuo...
Vardas: Marius
Darbo pavadinimas: Greito reagavimo lengvas automobilis, pritaikytas darbams kelių eismo nelaimėse
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 29 [?]
Referato dalykas: Saugos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 2701 kB
Bylos pavadinimas: greito_reagavimo_lengvas.zip
greito_reagavimo_lengvas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: eismo, gesinimo automobiliai, gaisro gesinimo priemones, lengvas automobilis parametrai, gaisro, reagavimo automobiliai.

Paieška


bottom