top


Konspektai.com > Teisė > Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos teisės ir verslo klinika praktikos ataskaita
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos teisės ir verslo klinika praktikos ataskaita. Špera

(Teisė. Špera, 20 puslapių, 44kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Ttvam teisės ir verslo klinika. Veikla. Teikiamos paslaugos. Struktūra, veiklos reglamentavimas, teisinis statusas. Teisės ir verslo klinikos suteiktos konsultacijos. Mano suteiktos konsultacijos. Išvados. Naudota literatūra. Priedai. Praktikos atsiskaitymo lapas. Įvadas. Privalomąją profesinės veiklos praktiką atlikau Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (toliau - TTVAM) Teisės ir verslo klinikoje, kuri teikia nemokamą teisinę pagalbą gyentojams, neturintiems teisinio išsilavinimo, ar susidūrusiems su teisinio pobūdžio klausimais, kurių jie patys išspręsti negali. Tai puiki erdvė tobulinti teorines bei praktines žinias, įgytas studijų metu. Profesinės veiklos praktikos tikslas studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktikoje ir pademonstruoti turimas profesinės veiklos kompetencijas. Keliami praktikos uždaviniai. Apibūdinti Teisės ir verslo kliniką. Susipažinti su jos struktūrą ir veiklą reglamentuojančiais teisės aktais bei pateikti jų trumpą analizę. Išanalizuoti Teisės ir verslo klinikos teisinį statusą ir rūšį pagal juridinių asmenų klasifikavimo kriterijus. Trumpai aptarti praktikos metu suteiktas konsultacijas. Savarankiškai parengti teisinius dokumentus, t.y. Atstovavimo sutartį, skundą dėl antstolio veiksmų, ieškinį. Ttvam teisės ir verslo klinika. Teisės ir verslo klinika ne pelno organizacija, teikianti pirminę teisinę pagalbą gyventojams, t.y. Lietuvos Respublikos valstybės garantuojamos teisinės pagalbos įstatymos nustatyta tvarka teikiama teisinė informacija, teisinės konsultacijos ir dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus procesinius dokumentus, rengimas. Be to, ši teisinė pagalba apima patarimus dėl ginčo sprendimo ne teismo tvarka, veiksmus dėl taikaus ginčo išsprendimo ir taikos sutarties parengimą. Veikla. Šios Klinikos vizija sukurti efektyvią bendradarbiavimo sistemą tarp akademinės ir verslo visuomenės, siekiant ugdyti studentų verslumą, tobulinti studentų praktikos...
Vardas: Indrė
Darbo pavadinimas: Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos teisės ir verslo klinika praktikos ataskaita
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 20 [?]
Šperos dalykas: Teisės špera
Parsisiųsta: 16 kartų.
Archyvo dydis: 44 kB
Bylos pavadinimas: ataskaita_teises_klinikoje.zip
ataskaita_teises_klinikoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: tarptautinės teisės uždaviniai, tarptautinės teisės, praktikos analize, ekonomikos teorijos spera ttvam, praktikos atsiskaitymo lapas, dokumentu rengimas, atsiskaitymo lapas ttvam, praktinio darbo ataskaita ttvam, ttvam studento atsiskaitymo lapas, ttvam studentu atsiskaitymo lapas, praktikos ataskaita ttvam turizmas, praktikos lapas ttvam, praktika atsiskaitymo lapas, profesines veiklos praktika, tarptautines praktikos uzdaviniai, verslo organizacija, ttvam praktikos ataskaita, ttvam psichologijos konspektas, teises profesines veiklos praktikos ataskaita, profesines veiklos praktikos ataskaita ttvam, verslo teisės praktikos ataskaita, verslo praktikos ataskaita, praktikos ataskaita teises ir verslo klinikoje, verslo teises, ttvam teises ir verslo klinikos juridinis statusas, antstolio praktikos ataskaita, tp search, tarptautines teises ir verslo aukstosios mokyklos praktikos sutartis.

Paieška


bottom