top


Konspektai.com > Kita > Dirbančiųjų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimas įmonėje UAB Guoba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Dirbančiųjų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimas įmonėje UAB Guoba. Namų darbas

(Kita. Namų darbas, 4 puslapiai, 56kB)
Darbe esantys žodžiai: Akademija Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Per įmonės veikimo laikotarpį nelaimingų atsitikimų ar susirgimų darbe neužfiksuota. Direktoriaus pareigos. Išanalizuoti Dirbančiųjų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimą UAB Guoba įmonėje. Pagal Europos Sąjungos direktyvas, darbdaviai yra atsakingi už savo darbuotojų saugą ir sveikatą. Įmonėje UAB Guoba yra parengti šie norminiai dokumentai. Atliekų susidarymo apskaitos žurnalas, 2012 m. Atliekų susidarymo ir tvarkymo apskaitos ir ataskaitų teikimo taisyklsės ir atliekų tvarkymo taisyklės, 2011 m. (vienoje knygoje,. Įvadinių (bendrųjų) civilinės saugos instruktavimų rengimas įstaigoje, organizacijoje (metodiniai nurodymai,. Darbuotojo saugos ir sveikatos įvadinė instrukcija. Suvirintojo dujomis ir elektra saugos ir sveikatos instrukcija. Šaltkalvio remontininko saugos ir sveikatos instrukcija. Darbuotojo, dirbančio kompiuteriu, saugos ir sveikatos instrukcija. Darboviečių įrengimo bendrieji nuostatai. Darbuotojų apsaugos nuo elektromagnetinių laukų keliamos rizikos nuostatai. Dabovietėje darbo sąlygos dažniausiai būna sudėtingos ir nevienodos, darbuotojų tyko pavojingi ir kenksmingi rizikos veiksniai. Darbo aplinka neretai būna nepalanki darbuotojų sveikatai, nepaisant higieninių ir techninių reikalavimų, turėsiančių užtikrinti darbuotojų saugą ir sveikatą. LR darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas darbo sąlygas vertina pagal tai, kaip aplinka darbo vietose, darbo pobūdis, darbo ir poilsio režimas atitinka šio įstatymo bei kitų darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų reikalavimus. Profesinės rizikos vertinimas yra atliktas UAB Guoba įmonėje. Kenksmingi ir pavojingi rizikos veiksniai galintys kelti pavojų buhalterės saugai ir sveikatai yra šie. Fizikiniai triukšmas, elektromagnetinė spinduliuotė, apšvieta. Cheminiai...
Vardas: inga
Darbo pavadinimas: Dirbančiųjų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimas įmonėje UAB Guoba
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Namų darbo dalykas: Kitos namų darbas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 56 kB
Bylos pavadinimas: darbu_sauga.zip
darbu_sauga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo poilsio, darbo vertinim, civilines teises, profesinės rizikos vertinimas įmonėje, darbu saugos uzdaviniai, darbuotoju sauga sveikata, Šaltkalvio remontininko saugos ir sveikatos instru, profesinės rizikos vertinimas, įmonės rizikos veiksniai, civiline darbo sauga, darbu sauga, sveikatos rizikos veiksniai, atlieku, nemokama šaltkalvio remontininko darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija, šaltkalvio ir remontininko darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija, saltkalvio remontininko saugos ir sveikatos instrukcija, šaltkalvio remontininko darbu saugos instrukcija instrukcija, imones saltkalvio ssi, saltkalvio ssi, saltkalvio saugos ir sveikatos instrukcija, pieno imones darbų saugos ir sveikatos instrukcija, dss organizavimas įmonėje, dss organizavimas imoneje, šaltkalvio saugos ir sveikatos instrukcija, suvirintojo dujomis saugos ir sveikatos instrukcija, dirbančiųjų saugos ir sveikatos dss organizavimas.

Paieška


bottom