top


Konspektai.com > Politologija > Demokratijos trūkumų ir privalumų analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Demokratijos trūkumų ir privalumų analizė. Referatas

(Politologija. Referatas, 7 puslapiai, 28kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Terminų paaiškinimų sąrašas. Demokratijos samprata. Demokratijos privaluomai. Demokratijos trūkumai. Išvados. Literatūra. Įvadas. Aktualumas: dauguma visų pasaulio šalių naudoja demokratinio šalies valdymo formą, tačiau girdima, kad ji nėra tobula. Lietuva palyginti su kitomis šalimis dar labai jauna, tačiau taip pat pasirinko demokratinį valdymą, kuris yra vienas iš seniausių bei laikomas geriausiu. Naujumas: Jaunos demokratinės Lietuvos valstybiniai principai dažnai kertasi su piliečių lūkesčiais. Visų valdžia ir liberaliosios idėjos lieka nuošalije. Problema: Su kokiomis problemomis susiduria demokratija? Objektas: demokratijos trūkumai ir privalumai. Tyrimo tikslas: Išanalizuoti demokratijos trūkumus ir privalumus. Uždaviniai. Aptarti demokratijos sampratą. Išanalizuoti demokratijos privalumus. Išanalizuoti demokratijos trūkumus. Terminų paaiškinimų sąrašas. Autoritarizmas prievartinė ir nepaisanti juridinių visuomenės gyvenimo normų valstybinė politinė valdžia, besiremianti - diktatatoriaus autoritetu (Braslauskas J. 2006m., 178. Demokratija - / gr. Demokratia liaudies valdžia/:. Valdžia faktiškai ar formaliai kylanti iš visuomenės (bendruomenės) daugumos valdžios. Politinė sistema, kurioje asmenys, darantys sprendimus. Perrenkami taikiai, o konkuruojančios partijos laisvai varžosi dėl rinkėjų balsų. (leonavičius j., 1993m., 34p. Liberalioji demokratja jos pagrindą sudaro liberalizmo doktrina. Akcentuoja žmogaus teises, reikalauja individų, atsakančių už save pagal tiksliai apibrėžtą teisės sistemą, dominuoja pasirinkimo laisvės ir laisvos konkurencijos. (Braslauskas J. 2006m., 178 p. Rinkimai - pagal nustatytas taisykles atliekama procedūra, kurios metu piliečiai iš kelių kandidatų renka savo atstovus valstybės valdžios ar vietinės savivaldos institucijoje (Dunbliauskas V. 1999m., 52. Solidarumo principas jis jungia dvi lygybės turinio puses: visuomeninę-socialinę ir...
Vardas: Simona
Darbo pavadinimas: Demokratijos trūkumų ir privalumų analizė
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Politologijos referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 28 kB
Bylos pavadinimas: demokratijos_trukumu_ir.zip
demokratijos_trukumu_ir.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: zmogaus problema, ar demokratija tik privalumas, demokratijos problemos lietuvoje, demokratinio valdymo trukumai, ar demokratija yra privalumas, lietuvos valdžia, demokratija referatas, demokratijos trukumai lietuvoje, demokratijos valdymai ir privalumai, savivaldos principai, demokratines valstybes trukumai ir privalumai, demokratijos privalumai ir trukumai, demokratijos privalumai lietuvoje, savivaldos rinkimai, savivaldos teise, demokratia lietuvoje privalumai, lietuvos demokratijos trukumai, demokratijos trukumai.

Paieška


bottom