top


Konspektai.com > Ekonomika > Bedarbystės paplitimo priežastys Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Bedarbystės paplitimo priežastys Lietuvoje. Tyrimas

(Ekonomika. Tyrimas, 23 puslapiai, 59kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Teorinė dalis. Bedarbystė ir Infliacija. Lietuvos darbo birža. Empirinė dalis. Bedarbystės paplitimo priežasčių tyrimas. Tyrimo metodologija, eiga, respondentai. Tyrimo duomenys ir jų interpretacija. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas. Priedas. Įvadas. Pavadinimas: Bedarbystės paplitimo priežastys Lietuvoje. Temos pasirinkimas: Šiuo metu infliacijos lygis Lietuvoje siekia 9, 3 proc., todėl ši tema. Aktuali Lietuvos gyventojams, nusprendėme atlikti tyrimą tema: Bedarbystės paplitimo priežastys Lietuvoje. Kaip pagrindinį veiksnį mes iškėlėme infliaciją, kuri sąlygoja nekilnojamojo turto kainų augimą, iššaukia ekonominę krizę, skurdą, bankų krizę, kainų augimą ir galiausiai nedarbo augimą šalyje. (žiūrėti: 2 priedas). Temos aktualumas: Infliacija besitęsiantis, nuolatinis kainų lygio kilimas arba kitaip tariant, piniginio vieneto vertės nuolatinis mažėjimas. Galima teigti, kad infliacija nuolatinis kainų kilimas, bet ne didesnės kainos ir tai apima ne pavienes prekes, bet bendrą kainų lygį. Vis didėjanti infliacija atneša daug padarinių tokių kaip ekonominė krizė, bankų krizė, skurdas, nedarbas tai globalūs reiškiniai, kurie liečia ne tik kiekvieną iš mūsų atskirai, bet ir visus iš karto. Nuo seno, viena didžiausių socialinių problemų buvo laikomas nedarbas, todėl mes manome, kad mūsų pasirinkta tema ypač aktuali šiandien, ne tik kiekvienam piliečiui, kiekvienai šaliai, bet ir visam pasauliui, nedarbo problema yra amžina ir nedarbo sprendimo būdų yra begalė. Nei vienas nėra apdraustas nuo darbo praradimo. Žmogus praradęs darbą jaučiasi nepilnaverte visuomenės dalimi. Tai atneša dideles psichologines problemas. Ši tema ypač aktuali šiandien. Išgyvenusiems ekonomikos augimo ir klestėjimo laikotarpį, reikės smukti į ekonominės krizės bedugnę, iš kurios kapstantis reiks išgyventi nemažai nemalonių reiškinių, tokių kaip infliacija, kainų augimas, ir žinoma nedarbas. Pastaraisiais metais Lietuvoje bedarbių antrąjį 2008 m. Ketvirtį buvo 72, 5...
Vardas: Laura
Darbo pavadinimas: Bedarbystės paplitimo priežastys Lietuvoje
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 23 [?]
Tyrimo dalykas: Ekonomikos tyrimas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 59 kB
Bylos pavadinimas: bedarbystes_paplitimo.zip
bedarbystes_paplitimo.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bankų, gyventi, darbo birza, infliacijos tyrimas lietuvoje, Lietuvoje, NEDARBAS LIETUVOJE, bedarbystė paplitimas, bedarbystes paplitimas lietuvoje siandien, bedarbyste, nedarbo lygis, skurdas nedarbas lietuvoje, infliacija lietuvoje, metodologija, infliacija nedarbas, nedarbas lietuvoje, nedarbo priezastys lietuvoje.

Paieška


bottom