top


Konspektai.com > Informatika > Dirbtinis intelektas - nepilotuojami lektuvai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Dirbtinis intelektas - nepilotuojami lektuvai. Referatas

(Informatika. Referatas, 14 puslapių, 82kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Teorinė dalis. Pasirinktos organizacijos kaip valdymo objekto charakteristika. Organizacijos pristatymas. Organizacijos valdymo struktūra. Organizacijos produktas ir jo pagrindinės charakteristikos. Organizacijos produktui sukurti reikalingi gaviniai, jų charakteristikos. Organizacijos produktui sukurti reikalingų gavinių virtimo darbo produktu technologinės operacijoso. Produktams pagaminti reikalingos priemonės ir jų techninė charakteristika. Pasirinktos organizacijos aplinka. Pasirinktos organizacijos valdymo funkcijų realizavimo ypatybių nagrinėjimas, siekiant pagrindinių organizacijos tikslų. Organizacijos valdymo problema ir jos sprendimas. Išvados. Naudota literatūra:. Įvadas. UAB, Verosta, tai lietuviško kapitalo įmonė. Pasirinkau šią įmonę analizei, nes joje atlikau praktiką ir jau esu susipažinusi su įmonės veikla. Ši smulkaus verslo įmonė svarbi tuo, kad užpildo tas ekonomikos sritis, kurios yra nenaudingoms didelėms struktūroms, smulkaus verslo įmonėmis kuriama konkurencinė terpė ir žabojamas monopolijų agresyvumas. Sėkmingos ir klestinčios baldų gaminimo įstaigos darbo veikla priklauso nuo tinkamo darbo organizavimo, gaminių paruošimo laikantis visų reikalavimų bei kitų kokybės standartų. Todėl ši įmonė sėkmingai dirba ne tik standartinių baldų gamyboje, bet ir individualių (nestandartinių) užsakymų įgyvendinime. O svarbiausias dalykas tai yra rezultatas, kaip vartotojas vertina jam suteiktą paslaugą. Todėl pagrindinė problema kuri bus sprendžiama darbe ir bus susieta su įmonės pateikimu (pristatymu) visuomenei, įvertinama kuo įmonei svarbus yra kliento aptarnavimas bei kodėl reikia plėsti darbuotojų žinias apie aptarnavimo kokybės gerinimą baldų gamybos įmonėje. Tyrimo objektas UAB Verosta, nagrinėsiu įmonės skverbimosi į rinką metodus, jų teigiamas ir neigiamas savybes, veiklos valdymo problemas. Šias problemas analizuosiu lygindama įmonę su stipriomis rinkoje baldų gamybos įmonėmis bei vartotojų...
Vardas: Jutinas
Darbo pavadinimas: Dirbtinis intelektas - nepilotuojami lektuvai
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Informatikos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 82 kB
Bylos pavadinimas: dirbtinis_intelektas.zip
dirbtinis_intelektas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: organizacijos struktūra, organizacijos veiklos sritis, aptarnavimo kokybe, imones produktas, gaviniai, baldu imone, verslo analize, imones veiklos analize, kapitalo, uab imones struktura, veiklos analize, funkcijų, organizacijos valdymo struktura, gavin, verslo organizavimo praktika, dirbtinis intelektas, imones pristatymas, imones konkurencine aplinka, gamybos imones valdymo struktura, baldu gamybos imone, organizacijos analize.

Paieška


bottom