top


Konspektai.com > Ekonomika > Taupymo poveikis kapitalo ir gamybos lygiui ilguoju laikotarpiu
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Taupymo poveikis kapitalo ir gamybos lygiui ilguoju laikotarpiu. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 11 puslapių, 26kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Gamybos ir kapitalo tarpusavio sąveika. Taupymo norma ir gamyba. Kapitalas ir taupymas. Taupymo paradoksas. Išvados. Literatūra. Įvadas. Kasdien mes stengiamės taupyti ir taupymui skiriame daug dėmesio. Tačiau ar taupymas duoda tiek naudos, kiek mes jos suskaičiuojame? Taupymas gali būti protingas, kai mūsų veiksmai yra apgalvoti ir duoda naudą arba inertiškas, kai taupome veikiami savo emocijų ir įpročių. Noras taupyti priklauso nuo įžvalgumo, kokia bus ateitis, socialinis prestižas. Norint investuoti, reikia taupyti kapitalą. Kapitalo taupymas būtina sąlyga investicijoms. Be sutaupyto kapitalo nebus ekonominio augimo. Kad būtų galima taupyti, ekonominės santaupos turi viršyti prekių, paslaugų suvartojimą. Rinkos ekonomikoje galima rinktis - taupyti, ar ne. Taupymo rezultate žmonės išleidžia mažiau vartojimo prekėms. Krenta gamybinės apimtys, sumažėja įmonininkų pajamos, nekyla šalies efektyvumas. Jei mažiau taupoma, perkamos vartojimo prekės. Tai išplečia šalies augimą. Per prekių pirkimą didėja gamyba, todėl galime daugiau pirkti. Šiame darbe trumpai apžvelgsiu, kaip taupymo norma įtakoja gamybos ir kapitalo lygį ilguoju laikotarpiu. Gamybos ir kapitalo tarpusavio sąveika. Nagrinėjant gamybą ilguoju laikotarpiu reikia žinoti dvi svarbiausias gamybos ir kapitalo priklausomybes. Kapitalo kiekis lemia pagamintos produkcijos kiekį. Produkcijos kiekis lemia tautymo ir investicijų apimtį ir ilgainiui sukaupto kapitalo kiekį. Šios priklausomybės lemia gamybos ir kapitalo plėtrą. 1 paveikslas. Paveikslas rodo, kad ilguoju laikotariu yra svarbūs šie ryšiai tarp kapitalo, taupyno ir gamybos. Kapitalo kiekis apsprendžia gamybos apimtį. Gamybos apimtis lemia taupymą (investicijas,. Taupymas lemia sukauptą kapitalo kiekį. Kapitalo ir gamybos tarpusavio sąveika reiškia, kad pradedant bet kokiu kapitalo lygiu (ir ignoruojant technologinę pažangą) ilguoju laikotarpiu ekonomika artėja prie stabilios būsenos kapitalo...
Vardas: Inga
Darbo pavadinimas: Taupymo poveikis kapitalo ir gamybos lygiui ilguoju laikotarpiu
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 26 kB
Bylos pavadinimas: taupymo_poveikis_kapitalo_ir.zip
taupymo_poveikis_kapitalo_ir.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gamybos pletra, kapitalo poveikis gamybai, kapitalo taupymas, kapitalo ir gamybos sąveika, taupymo poveikis gamybos lygiui, taupymo poveikis kapitalo ir gamybos lygiui.

Paieška


bottom