top


Konspektai.com > Statyba > Architektūros istorija. Pizos bokštas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Architektūros istorija. Pizos bokštas. Referatas

(Statyba. Referatas, 6 puslapiai, 1085kB)
Darbe esantys žodžiai: Svyruojantis Pizos bokštas (Italijoje: Torre Pendente di Pisa) arba tiesiog Pizos bokštas (Torre di Pisa) yra laisvai stovinti varpinė,priklausančios katedrai, kuri yra šalia. Bokštas randasi už katedros ir yra trečias seniausias struktūros statinys Katedros aikštėje (Piazza del Duomo). Pirmas statinys pagal senuma yra krikštykla, po to katdera, ir tik tada buvo pastatycas Pizos bokštas. Yra netgi sukurta legenda, kuri aprašyta Galilėjo raštuose, kad jis bandė įrodyti tokį teiginį bokšto pagalba – užlipes į viršų, mete du švininius rutuliukus, kad įrodyti tokį dėsnį – nusileidimo greitis, nepriklauso nuo rutuliukų masės. Šis bokštas yra svarbus ir kultūros, ir mokslo pasaulyje.
Vardas: Adomas
Darbo pavadinimas: Architektūros istorija. Pizos bokštas
Kategorija: Statyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Referato dalykas: Statybos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 1085 kB
Bylos pavadinimas: architekturos_istorija..zip
architekturos_istorija..zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: architekturos istorija, architekturOS ISTORIJA, pizos boksto statybos ypatumai, architekturos, architektūros istorija, referatas pizos bokstas, pizos bokšto statyba, ktu.

Paieška


bottom