top


Konspektai.com > Vadyba > Rinkodaros tyrimas AB Alita
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Rinkodaros tyrimas AB Alita. Tyrimas

(Vadyba. Tyrimas, 7 puslapiai, 33kB)
Darbe esantys žodžiai: Rinkodaros tyrimo apimtis. Konkurentų analizė. Išvados. AB „Alita“ SWOT analizė. Problema: aktyvūs konkurentai, kuriantys naują asortimentą ir parduodantys savo produkciją pigiau. Tikslas: remiantis rinkodaros tyrimu pagrįsti arba paneigti, kad suaktyvėjo AB „Alita“ konkurentai ir rasti problemos sprendimo būdą. Uždaviniai: • Trumpai pristatyti AB „Alita“; • Surinktus duomenis išanalizuoti:  Atlikti verslo aplinkos tyrimą;  Nustatyti rinkos dydį ir sudėtį;  Išsiaiškinti kaip AB „Alita“ formuoja rinkodaros strategiją;  Išsiaiškinti, kas yra AB „Alita“ konkurentai;  Nustatyti kodėl ir kuo konkurentai pranašesni už AB „Alita“; • Rasti ir pateikti problemos sprendimą. AB „Alita“ tai viena iš Lietuvos alkoholinių gėrimų gamintojų lyderių. Šioje įmonėje gaminamas šampanizuotas vynuogių vynas, putojantys vyno gėrimai, stiprieji gėrimai – tautinis stiprus grūdų gėrimas „Samanė“, brendis ir viskiai „Alita“ ir „Diplomat“, o taip pat koncentruotos obuolių sultys bei obuolių aromatas ir kt. AB „Alita“ įstatinis kapitalas yra 73 088 135 Lt. Metinė įmonės apyvarta – 80 mln. Lt. AB „Alita“ – Lietuvos maisto pramonės įmonių ir Lietuvos pramoninkų konfederacijos narė.
Vardas: ELEKTRONINE
Darbo pavadinimas: Rinkodaros tyrimas AB Alita
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Tyrimo dalykas: Vadybos tyrimas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 33 kB
Bylos pavadinimas: rinkodaros_tyrimas_ab_alita.zip
rinkodaros_tyrimas_ab_alita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aktyvų analizė, aktyvu analize, imones alita swot analize, imones rinkodaros analize, imones problemos analize, swot analize alita, alita ab referatas, įmonių aplinkos analizė, ab alita konkurentu analize, uab alita referatas, ab alita ssgg analize, ssgg analize ab alitos, alita swot analizė, ab „alita“ konkurentu analize, verslo aplinkos analize, konkurentu analizė, imones ab alita problemos, imones ab alita analize, įmonės rinkodaros analizė, konkurentu analize, įmonės verslo strategija, maisto pramone, įmonės strategija, alita konkurentai, imones rinkodaros aplinkos analize, alita strategija, kas yra ab alita quot, imones swot analize, swot analize, alita marketingo analize, ab alita analize.

Paieška


bottom