top


Konspektai.com > Teisė > Teisinė idėja teisinės normos pradžia
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Teisinė idėja teisinės normos pradžia. Referatas

(Teisė. Referatas, 11 puslapių, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Jeigu teisė yra žmogaus kūrinys, tai jos tapsmas prasideda ir turi prasidėti nuo teisinių idėjų ir teisinės sąmonės, iš kurios jos ir kyla. Mat žmonių interesai, siekiantys transformuotis į visuomeninę tvarką, pirmiausia turi įgauti atitinkamą sąmoningumą ir kryptingumą, išoriškai pasireiškiantį teisinėmis idėjomis. Taigi teisinė idėja įvairioje teisinėje (tiek teisės teorijos, tiek teisės sociologijos bei filosofijos) literatūroje dažnai įvardijama kaip pirminis teisės egzistavimo lygmuo. Teisinės idėjos samprata. Teisinės sąmonės sąvoka. Teisinės sąmonės struktūra, rūšys. Teisinė sąmonė ir teisinė kultūra. Teisinės sąmonės ir teisės santykis. Išvados. Literatūros sąrašas.
Darbo pavadinimas: Teisinė idėja teisinės normos pradžia
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: teisine_ideja_teises_normos_pradzia.zip
teisine_ideja_teises_normos_pradzia.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kas yra teisine ideja, teisinė norma, teisine samone ir teisine kultura, referato pradzia, referato pradžia, teisinės normos, referatu pradzia, cache fuawwugtydwj konspektai kursinis teisine ideja teisinė idėja tai, referatu pradžia, teisine ideja konspektas, teisĮ, teis c ae, teisine ideja.

Paieška


bottom