top


Konspektai.com > Ekonomika > Anglijos revoliucijos XIIa. ir Prancūzijos didžiosios revoliucijos ekonominio turinio panašumai ir skirtumai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Anglijos revoliucijos XIIa. ir Prancūzijos didžiosios revoliucijos ekonominio turinio panašumai ir skirtumai. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 6 puslapiai, 20kB)
Darbe esantys žodžiai: Penktojo XVII a. dešimtmečio pradžioje Anglija savo ekonominiu lygiu buvo agrarinė šalis. Didžioji gyventojų dauguma (daugiau kaip 80%) gyveno kaime ir vienaip ar kitaip buvo susijusi su žemės ūkiu. Ekonomikos pagrindai tebebuvo viduramžiški, bet juos jau stipriai klibino besivystantys kapitalistiniai santykiai. Valstiečių daugumą sudarė nuo žemės priklausomi žemės valdytojai. Turtingesnieji iš jų, taip pat laisvieji savininkai, kurių teisę į žemę gynė bendrosios teisės teismai, dažnai buvo vadinami jomenais. XVII a. pradžioje Anglijoje buvo nemaža bežemių ir mažažemių, vadinamų koteriais–vienos lūšnelės mažame žemės sklype savininkais. Praturtėję valstiečiai vis dažniau ėmė naudoti samdomų darbininkų darbą, aktyviai nuomojo žemes, ūkininkavo versliškai ir plačiai. Tokie valstiečiai jau buvo kylanti kaimo buržuazija–jos taikomi ūkininkavimo metodai laužė bendruomeninės žemėvaldos varžtus.
Vardas: Mantas
Darbo pavadinimas: Anglijos revoliucijos XIIa. ir Prancūzijos didžiosios revoliucijos ekonominio turinio panašumai ir skirtumai
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 20 kB
Bylos pavadinimas: anglijos_revoliucijos_xiia..zip
anglijos_revoliucijos_xiia..zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teisės pagrindai, panasumai tarp anglijos ir prancuzijos, anglijos ir prancuzijos panasumai, panasumai ir skirtumai tarp anglijos ir prancuzijos, panašumai ir skirtumai tarp anglijos ir prancuzijos, xvii anglijos revoliucija, anglijos revoliucija xvii a, anglija, anglijos revoliucijos panasumus ir skirtumas, anglijoss rovoliucija, anglijos revoliucija.

Paieška


bottom