top


Konspektai.com > Apskaita > Atsiskaitymų už PVM apskaitą UAB Banga electronics
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Atsiskaitymų už PVM apskaitą UAB Banga electronics. Kursinis

(Apskaita. Kursinis, 32 puslapiai, 66kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Pridėtinės vertės mokesčio apskaitos teoriniai pagrindai. Pridėtinės vertės mokesčio samprata ir reikšmė. Pridėtinės vertės mokesčio elementai. Uab „banga electronics“ apibūdinimas. Bendra informacija. Uab „banga electronics“ pridėtinės vertės mokesčio analizė. Atsiskaitymų už pvm pirminė ir suvestinė apskaita uab „banga electronics“. Gautino ir mokėtino pvm pirminė apskaita. Gautino ir mokėtino pvm suvestinė apskaita. Pridėtinės vertės mokesčio atskaita ir jos tikslinimas. Pvm atskaitomybės sudarymas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Pagrindinis netiesioginis mokestis Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų laisvosios rinkos šalių, yra pridėtinės vertės mokestis (toliau PVM). Pridėtinės vertės mokestį išrado M.Lore. 1954 metais jis aprašė šio mokesčio veikimo schemą ir pasiūlė jį įvesti vietoj apyvartos mokesčio. Istorijoje nėra žinoma atvejo, kad teoriškai sukurtas mokestis taip greit būtų įgyvendintas ir daugelyje šalių taptų pagrindiniu vartojimo mokesčiu. Specialistai mano, kad galutinai mokestį įvesti galima maždaug per dvejus metus. Šio mokesčio populiarumą lemia tai, jog kiekvienos šalies vyriausybė siekia gauti į biudžetą kuo daugiau mokestinių įplaukų, o PVM tam labai parankus. PVM Lietuvoje pradėtas taikyti nuo 1994 m. gegužės 1 d., įsigaliojus Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymui Nr. I-345. Šis įstatymas galiojo iki 2002 m. birželio 30 dienos. Nuo 2002 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujos redakcijos Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymas Nr. IX-751, kuris įgyvendino visas pagrindines Europos Sąjungos teisės aktų, reglamentuojančių apmokestinimą PVM nuostatas, tačiau į įstatymą nebuvo perkelti reikalavimai, kurių taikymas įmanomas tik Lietuvai esant Europos Sąjungos nare ir bendrosios rinkos dalimi. 2004 m. sausio 15 d. buvo priimtasLietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pakeitimo ir papildymo įstatymas Nr. IX-1960, kuris įsigaliojo nuo 2004 m. gegužės 1 d. Šis įstatymas galutinai perkėlė Europos Sąjungos teisės aktų, reglamentuojančių apmokestinimo PVM tvarką, nuostatas. Aktualią Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymo redakciją galima rasti Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų bazėje.
Vardas: Ginta
Darbo pavadinimas: Atsiskaitymų už PVM apskaitą UAB Banga electronics
Kategorija: Apskaita
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 32 [?]
Kursinio dalykas: Apskaitos kursinis
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 66 kB
Bylos pavadinimas: atsiskaitymu_uz_pvm_apskaita.zip
atsiskaitymu_uz_pvm_apskaita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vert ybes, pridėtines vertes mokestis, kursinis darbas pridėtinės vertės mokesčio taikymas ir apskaita, pirminė atsiskaitymų apskaita, vertes samprata, uab banga electronics, pirminės ir suvestinės apskaitos analizė, pvm apskaita ir analizė diplominis darbas, atsiskaitymu apskaita, UAB, pridetines vertes mokestis, banga electronics, atsiskaitymų už pvm apskaita, pridėtinės samprata, suvestinė pvm apskaita, atsiskaitymu, pvm suvestine apskaita, pvm pirminė apskaita.

Paieška


bottom