top


Konspektai.com > Ekonomika > Perdraudimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Perdraudimas. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 22 puslapiai, 53kB)
Darbe esantys žodžiai: Perdraudimo esmė, reikšmė ir būtinumas. Perdraudimo formos. Perdraudimo rūšys. Teisinis perdraudimo reguliavimas lietuvoje. Perdraudimo sutartis. Pool′o (pulo) sutartis. Perdraudimo veikla lietuvoje. LR draudimo įstatyme perdraudimas yra apibrėžiamas kaip draudimo įmonės prisiimtos draudimo rizikos dalies perdavimas kitai draudimo arba perdraudimo įmonei. Dažniausiai yra perdraudžiamos didelės, t.y. didelį nuostolių matematinį vidurkį bei draudimo sumą turinčios, rizikos. Perdraudimo būtinumą apsprendžia eilė veiksnių: 1. Statistinių duomenų nepilnumas arba jų nebuvimas. O juk statistinių duomenų pagalba apskaičiuojama kokio dydžio draudimo įmokas turi gauti draudikas, kad galėtų išmokėti draudimo kompensaciją. 2. Faktinis nelaimių dažnumas gali būti didesnis ar mažesnis už vidutinį statistinį. 3. Draudimo objektai apdraudžiami nevienodomis sumomis, todėl nelaimės gali įvykti būtent tuose objektuose, kurie yra apdrausti didelėmis sumomis, tada ir esant vidutiniam nelaimių skaičiui, reikia išmokėti didesnes nei vidutines draudimo atlyginimo sumas. 4. Būna ypač didelių (ekstraordinarinių) nelaimių, kurios pasitaiko retai, bet įvykusios sukelia labai didelius (negalimus apskaičiuoti iš anksto pagal vidutinius dydžius) nuostolius. 5. Kai kurių objektų vertė ir draudimo suma gali būti tokia didelė, kad tą vieną objektą sunaikinus, draudimo įmonei nuosavų lėšų nepakaktų nuostoliams atlyginti.
Vardas: Agne
Darbo pavadinimas: Perdraudimas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 22 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 53 kB
Bylos pavadinimas: perdraudimas.zip
perdraudimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: perdraudimas Lietuvoje, draudimo teisė, draudimas lietuvoje, perdraudimas, draudimas, teisinis reguliavimas, objektai.

Paieška


bottom