top


Konspektai.com > Ekonomika > Inovatyvus mokytojas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Inovatyvus mokytojas. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 9 puslapiai, 24kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Inovatyvus mokytojas. Kaip tapti inovatyviu mokytoju. Inovatyvaus mokytojo nauda. Išvados. Literatūra. Šiandieninėje visuomenėje inovacijos užima didelę dalį. Kaip nekeista net ir švietimas, mokykla ar mokytojas taip pat gali būti inovatyvūs. Pati inovacijų sąvoka turi labai daug reikšmių. Bet viena tiksliausių: Inovacijos – tai sėkmingas naujų technologijų, idėjų ir metodų komercinis pritaikymas, pateikiant rinkai naujus arba tobulinant jau egzistuojančius produktus ir procesus. Taigi kad mokytoją būtų galima vadinti inovatyviu, jam reikėtų stengtis savo dėstomą dalyką papildyti nauja metodika, pamokos metu naudotis naujomis technologijomis ir skatinti jomis naudotis ir savo mokinius. Darbo tikslas – nusakyti inovatyvaus mokytojo sampratą remiantis žiniomis apie inovacijas. Darbui pasitelkiama Dr. Kastyčio Gečo metodologijos medžiaga, kurioje dėmesys skiriamas inovacijoms bei jų sampratai, taip pat informacija internete apie inovatyvaus mokytojo sąvoką
Vardas: Roberta
Darbo pavadinimas: Inovatyvus mokytojas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 24 kB
Bylos pavadinimas: inovatyvus_mokytojas.zip
inovatyvus_mokytojas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: inovacijos, inovacija, inovatyvus mokytojas, inovacijų, referatas mokytoja, inf technologiju nauda, technologijų nauda, kaip tapti mokytoja referatas.

Paieška


bottom