top


Konspektai.com > Ekonomika > Draudimas Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Draudimas Lietuvoje. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 7 puslapiai, 26kB)
Darbe esantys žodžiai: Draudimo istorija Lietuvoje. Nepriklausomi draudimo tarpininkai. (brokeriai). Draudimo brokeriai Lietuvoje. 1990 m. rugpjūčio 27 d.laikoma naujos draudimo rinkos Lietuvoje kūrimosi pradžia. Tą dieną LR aukščiausioji taryba priėmė naują Draudimo įstatymą, panaikinusį valstybės monopolį draudimo srityje. Įstatymas leido draudimo veiklaverstis ne tik tuo metu veikusiai vienintelei Lietuvos draudimo įmonei – Valstybinei draudimo įstaigai, bet numatė, kad drausti gali ir akcinės bendrovės, savidraugos draugijos bei draudimo draugijos. Pagal 1990 m. Draudimo įstatymą LR buvo įteisintos dvi draudimo formos: privalomasis ir savanoriškas draudimas. Privalomąjį draudimą vykdė tik Valstybinė draudimo įstaiga.
Vardas: sandra
Darbo pavadinimas: Draudimas Lietuvoje
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 26 kB
Bylos pavadinimas: draudimas_lietuvoje.zip
draudimas_lietuvoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: draudimo mon, draudimo teis, el draudimas, draudimo istorija, privalomasis draudimas, audi istorija, lietuvos draudimas, draudimas lietuvoje, draudimo veikla.

Paieška


bottom