top


Konspektai.com > Kalbos kultūra > Del ko verta gyventi
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Del ko verta gyventi. Rašinys

(Kalbos kultūra. Rašinys, 2 puslapiai, 9kB)
Darbe esantys žodžiai: Kiekviena gyva būtybė nors kartą gyvenime susimąsto apie tai, koks jos egzistencinis tikslas ir, apie tai, kokia yra numatytoji Dievo paskirtis. Žmogus privalo gyventi, o ne pasinerti į kasdieninę rutiną ir nematyti pasaulio grožio. Bet ar individas turi gyventi tik dėl savęs? Kokia priežastis lemia, kad asmuo neatsisako galimybės egzistuoti? Gyvenimas degraduojančioje visuomenėje, skatina imtis vieno iš pagrindinių tikslų – nugalėti žmonėse tūnantį blogį gerumu. Kartais nutinka taip, kad žmogus nesupranta, koks jis yra netikęs vidumi, kol jam to neišreiški pamokančiais žodžiais, poelgiais ar paprasčiausiai nerimastingu žvilgsniu. Pavyzdžiui, modernisto Jurgio Savickio novelėje „Vagis“ pagrindinio personažo – vagies – pyktį pakeičia ašaros, kurios atsiranda dėl jauno vaiko gerumo. Berniukas išlaisvina vagį iš gailesčio, nors ir bijo, kad šis veikėjas nebandytų keršyti tėvui. Tai sukrėtė vagį, todėl jis bėgdamas lauk dar spėjo atsisveikinti su vaiku: „sugniaužė jį visą ir prispaudė prie krūtinės“
Vardas: Skirmantas
Darbo pavadinimas: Del ko verta gyventi
Kategorija: Kalbos kultūra
Darbo tipas: Rašinys
Puslapių skaičius: 2 [?]
Rašinio dalykas: Kalbos kultūros rašinys
Parsisiųsta: 85 kartus.
Archyvo dydis: 9 kB
Bylos pavadinimas: del_ko_verta_gyventi.zip
del_ko_verta_gyventi.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

9
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: saves, pastraipa del ko verta gyventi, apie save ese, tevu vaiku, samprotavimo rasinys del ko verta gyventi, rasynis kodel verta gyventi, rašinys gyvenimas rasinys, rasiniai del ko verta gyventi, dėl ko verta gyventi rasinys, del ko verta gyventi samprotavimo, dėl ko verta gyventi samprotavimo rasinys, del ko zmogui verta gyventi, vaiku, dėl ko verta gyventi samprotavimas, del ko verta gyventi rasynis, ar verta gyventi priezastys rasinys, dėl ko verta gyventi rašinys, ese apie gyvenima, del ko verta gyventi samprotavimo rasinys, samprotavimas del ko verta gyventi, del ko werta gyenti rasinys, kodel verta gyventi rasinys, rašinys susijes su jurgiu savickiu, del ko verta gyventi rašinys, DEL KO VERTA GYVENTI, dėl ko verta gyve ti, del ko verta gyventi izanga, rasinys gyvenimo tikslas, del ko verta gyventi rasinys, gyvenimo tikslas rasinys, samprotaujamasis rasinys del ko verta gyventi, delko verta giventi, del ko verta gyventi pastraipa.

Paieška


bottom