top


Konspektai.com > Sauga > Civilinė sauga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Civilinė sauga. Referatas

(Sauga. Referatas, 9 puslapiai, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Individualios apsaugos priemonės. Kitos kvėpavimo organų ir odos apsaugos priemonės. Individualių apsaugos priemonių laikymas ir priežiūra. Kolektyvinės apsaugos priemonės (apsauginiai statiniai slėptuvės). Išvados. Pagal 1949 metų Ženevos Konvencija nurodoma , kad civilinė sauga- tai kompleksas priemonių gyventojams karo arba gaivalinių bei stichinių nelaimių metu, tampat įvykus avarijai arba katastrofai gamyboje apsaugoti. Ekstremaliomis situacijomis labai didelis vaidmuo tenka individualioms ir kolektyvinėms apsaugos priemonėms. Individualių ir kolektyvinių priemonių paskirtis apsaugoti gyventojus nuo radioaktyvių, cheminių medžiagų, kad jų nepatektų į žmogaus organizmą ir ant odos. Individualios apsaugos priemonės skirstomos į kvėpavimo organus ir odą apsaugančias priemones. Kolektyvinės apsaugos priemonės tai įvairios slėptuvės jos yra skirstomos į atskiras ir įkomponuotasias. Individualiosios apsaugos priemonės yra šios: dujokaukės, respiratoriai, paprasčiausios kaukės, marlės ir vatos raiščiai ir t.t. Patikimiausia kvėpavimo organų apsauga yra dujokaukė. Pagal veikimo principus dujokaukės yra skirstomos į filtruojančias ir izoliuojančias. Šio referato tikslas yra susipažinti su individualiomis ir kolektyvinėmis apsaugos priemonėmis. Suprasti jų naudą įvykus ekstremaliai situacijai.
Vardas: Paulius
Darbo pavadinimas: Civilinė sauga
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Saugos referatas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: civiline_sauga.zip
civiline_sauga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: prieziura, zenevos konvencija, odos priežiūra, individualių apsaugos priemonių laikymas ir priežiūra, zmogaus sauga, ekstremali situacija, civiline sauga.

Paieška


bottom