top


Konspektai.com > Kita > Medienos džiovinimas ir sauga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Medienos džiovinimas ir sauga. Kursinis

(Kita. Kursinis, 28 puslapiai, 309kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Džiovinimo būdo ir kameros tipo parinkimas. Kameros katres kad 1 12s technine charakteristika. Kamerų našumo ir kiekio skaičiavimas. Džiovinimo režimų parinkimas. Džiovinimo trukmės skaičiavimas periodinio veikimo džiovinimo kamerose. Rietuvės gabaritinio tūrio ir kameros faktinio našumo skaičiavimas. Kameros metinio našumo, išreikšto per sąlyginę medieną, skaičiavimas. Pjautinės faktinės medienos kiekio kubiniais metrais perskaičiavimas į sąlyginę. Medieną. Kamerų kiekio nustatymas. Kamerų šiluminė skaičiuotė. Skaičiuotinos medienos pasirinkimas. Išgarinamos drėgmės kiekio skaičiavimas. Džiovinimo agento parametrų nustatymas jam įeinant ir išeinant iš rietuvės. Cirkuliuojančio džiovinimo agento tūrio skaičiavimas. Šviežio ir atidirbusio agento tūrių skaičiavimas. Šilumos sąnaudų medienos džiovinimui skaičiavimas. Kaloriferių tipo parinkimas ir kaitinamojo paviršiaus nustatymas. Džiovinimo cecho plotų skaičiavimas. Aerodinaminis kamerų skaičiavimas. Džiovinimo agento cirkuliacijos kameroje schemos sudarymas, pasipriešinimo ruožų nustatymas. Paspriešinimo ruožų plotų skaičiavimas. Džiovinimo agento greičio pasipriešinimo ruožuose skaičiavimas. Ruožų vietinių pasipriešinimų skaičiavimas. Ventiliatoriaus tipo ir numerio parinkimas. Ventiliatoriaus pareikalaujamo galingumo nustatymas. Elektros variklio nustatyto galingumo skaičiavimas. Elektros variklio parinkimas. Padavimo – išmetimo kanalų skerspjūvių skaičiavimas. Darbų mechanizavimo džiovinimo ceche priemonės. Darbų sauga, saugumo technika ir priešgaisrinė apsauga džiovinimo ceche. M3 džiovinamos medienos savikainos skaičiavimas. Literatūros sarašas. Mediena plačiai naudojama įvairioms statybinėms konstrukcijoms, apdailos darbams, baldams gaminti. Šie gaminiai pasižymi visa eile gerų techninių savybių: jie lengvi, palyginti stiprūs, mažai laidūs šilumai. Mediena lengvai apdirbama ir gana nebrangiai kainuoja. Kadangi mediena yra higroskopiška medžiaga, (turi savybę sugerti ir išgarinti drėgmę), prieš jos apdirbimą būtina ją ypač gerai išdžiovinti. Pažymėtina tai, jog visam medienos džiovinimo procesui reikalingi sudėtingi įrengimai, kad džiūdama mediena nesusisuktų, nesupleišėtų ir joje neatsirastų vidinių įtempimų. Džiovinant iš medienos šiluminiu arba mechaniniu būdu pašalinama drėgmė. Džiovinimo technologiniai tikslai yra šie: stabilizuoti detalių matmenis ir formą, padidinti atsparumą puvimui, ugniai, sumažinti medienos masę ir higroskopiškumą, padidinti stiprumą. Pagaminti iš blogai išdžiovintos medienos baldai laiko 2-3 metus, o iš gerai išdžiovintos- 10 kartų ilgiau. Nuostoliai kurie susidaro naudojant nedžiovintą, arba blogai išdžiovintą medieną, yra daug kartų didesni už išlaidas medienos džiovykloms statyti ir eksploatuoti.
Vardas: Jurate
Darbo pavadinimas: Medienos džiovinimas ir sauga
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 28 [?]
Kursinio dalykas: Kitos kursinis
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 309 kB
Bylos pavadinimas: kursinis_medienos_dziovinimas_ir_sauga.zip
kursinis_medienos_dziovinimas_ir_sauga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: baldai, statybine mediena, mediena jos gaminiai, schemos, mediena, cecho, medienos dziovinimo technologiniai tikslai, medienos dziovinimas referatas, turio skaiciavimas, medienos.

Paieška


bottom