top


Konspektai.com > Kita > Brangios medienos obliavimo staklės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Brangios medienos obliavimo staklės. Referatas

(Kita. Referatas, 10 puslapių, 86kB)
Darbe esantys žodžiai: BALDŲ GAMYBOS ĮRENGIMŲ AUTOMATIZAVIMAS. Įvadas. Medienos apdorojimo staklės, jų raida ir naujovės. Techniniai duomenys. Diskinių daugiapjūklių dviejų velenų staklių pjūklas. Pjūklų veikimo schema. Pjovimo schema. Diskinių daugiapjūklių dviejų velenų staklių aptarnavimo schema. Veikimo principas. Staklių sandara. Darbas staklėmis. Išvados. Naudota literatūra. Mediena - tai natūrali medžiaga, kuri lengvai apdorojama, pasižymi geromis fizikinėmis ir mechaninėmis savybėmis bei dekoratyvumu. Todėl ji jau nuo neatmenamų laikų buvo naudojama kurui, statyboms, įvairių žemė ūkio padargų bei namų apyvokos daiktams gaminti. Miško kirtimas, apvaliosios medienos apdorojimas bei transportavimas buvo sunkus fizinis darbas, reikalaujantis daug ištvermės. Nuolat didėjantys žmonijos poreikiai privertė miško ruošos ir medienos apdirbimo darbus mechanizuoti, o paskui ir automatizuoti. Taip palaipsniui rankų darbą keitė mechanizmai, staklės bei automatinės linijos.
Vardas: Jurate
Darbo pavadinimas: Brangios medienos obliavimo staklės
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 86 kB
Bylos pavadinimas: diskines_daugiapjukles.zip
diskines_daugiapjukles.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: poreikia, medienos apdirbimo stakles, technin, velen, medienos staklės, medienos apdirbimo raida, diskines stakles referatas, automatines medienos stakles referatas, stakliu automatizavimo schema, staklės, apdirbimo, naujoves, brangios stakles, naturali mediena referatas, stakles referatas, diskines pjovimo stakles jų veikimo principas, automatizavimas.

Paieška


bottom