top


Konspektai.com > Teisė > Valstybė teisės teorija 4
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Valstybė teisės teorija 4. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 11 puslapių, 30kB)
Darbe esantys žodžiai: 1. Valstybės ir teisės teorijos (vtt) mokslo dalykas, jo skirstymas,. santykiai su šakininiais teisės mokslais ir kitais mokslais. 2. VTT mokslo metodai; metodologija; metodika. 3. vtt funkcijos (išvardinti ir jas apibūdinti). 4. Valstybės kilmė (susidarymas). 7. Valstybės pagrindiniai požymiai: tauta ir teritorija (juos apibūdinti). 8. Valstybės pagrindiniai požymiai: valdžia, suverenitetas, nepriklausomybė (juos apibūdinti). 11. Valstybės funkcijų realizavimo (įgyvendinimo) formos, metodai (išvardinti ir juos apibūdinti). 12. Valstybės funkcijų skirstymas (kriterijai, rūšys ir jas apibūdinti). 13. Valdžių padalijimo principas. 15. Valstybės tipilologijos sąvoka: vergovinė valstybė. 16. Valstybės tipolologijos sąvoka: feodalinė valstybė. 17. Valstybės tipilologijos sąvoka: kapitalistinė valstybė. 18. Valstybės tipolologijos sąvoka: teisinė valstybė. 19. Valstybės valdymo forma (sąvoka ir apibūdinimas). 20. Valstybės sandaros forma (sąvoka ir apibūdinimas). 21. Politinis režimas ir valstybinis režimas (sąvokos, jas apibūdinti ir atskirti). 22. Valstybės vieta visuomenės politinėje sistemoje. 23. Valstybė ir pilietinė visuomenė. 24. Valstybės aparatas (sąvoka, jo struktūra, pagrindiniai organizavimo ir veiklos principai). 25. Valstybė ir asmuo. 26. Valstybės vaidmuo visuomenėje. 27. Teisės teorijos dalykas, metodai. 28. Teisės atsiradymas (priežastys, raida). 29. Teisės samprata (socialinės normos, pozityvinė teisė, teisės normos turinį lemiantys veiksniai - išvardinti ir juos apibūdinti). 30. Teisės požymiai (išvardinti ir juos apibūdinti). Valstybės susidarymo teorijos (išvardinti svarbesnes teorijas, žinoti jų autorius. kada atsirado bei jų pagrindinius teiginius). Valstybės sąvoka (siaura prasme, teisine prasme, sociologine prasme), valstybės apibrėžimas (-ai). Valstybės papildomi požymiai (išvardinti ir juos apibūdinti). Valstybės funkcijos sąvoka: požymiai (išvardinti ir juos apibūdinti). Valstybės tipolologijos sąvoka: rytų valstybė.
Darbo pavadinimas: Valstybė teisės teorija 4
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 30 kB
Bylos pavadinimas: valstybe_teises_teorija_4.zip
valstybe_teises_teorija_4.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: autoriu teise, valstybes teorijos, visuomenės valdymo formos, valstybes pagrindiniai pozymiai, valstybes savoka pozymiai, teisės teorija konspektai, valstybės susidarymo teorijos, teisės teorija, valstybes ir teises teorijos konspektas, valstybe valstybes kilmes teorijos, valstybės sąvoka pagrindiniai požymiai, valstybes tipolologija, valstybes apibudinimas, kada atsirado valstybe, teisės kilmė raida, valstybes samprata teises teorija, valstybes teorija, valstybės ir teisės kilmes teorijos, valstybės teorijos konspektai, valstybes kilmes teorija, valstybės kilmės teorijos, pagrindiniai valstybes pozymiai, teises pozymiai,     valstybės ir teisės teorijos sąvoka ir pagrindiniai požymiai, valstybes susidarymo teorijos, valstybės ir teisės kilmės teorijos, valstybes ir teises kilmes teorijos, kaip atsirado teise valstybe, valstybės ir teisės teorijos sąvoka ir pagrindiniai požymiai, fukcijų skirstymas, valstybes valdymo ir sandaros formos, valstybes sandaros formos, valstybė politinė valdžia, teises teorijos apibrezimai.

Paieška


bottom