top


Konspektai.com > Religija > Krikščionybės atsiradimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Krikščionybės atsiradimas. Referatas

(Religija. Referatas, 8 puslapiai, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Krikščionybės atsiradimas – ame tūkstantmetyje. A) krikščionybė – išeities taškas iš dvasinio nuosmukio bei įvairių socialinių ir religinių konfliktų. B) vienintelio dievo pažinimo reikmė. C) judaizmo įtaka krikščionybės atsiradimui. Krikščionybės plėtros priežastys. A) misionierių veikla bei kryžiaus karai. B) krikščionybės persekiojimo įtaka jos plitimui. Pagrindiniai monoteizmo bruožai krikščionybėje. Krikščionybės reikšmė žmonijos istorijai. Išvados. Naudota literatūra. Daugelyje rašytinių šaltinių, tiriančių religijas, minima, kad krikščionybės atsiradimas – tai su jėzaus asmeniu neatsiejamai susijęs faktas, todėl šiame darbe nagrinėsime pagrindines krikščionybės atsiradimo priežastis, aišku, susijusias su jėzaus kristaus mokymo pagrindinėmis idėjomis. Taip pat aptarsime krikščionybės plitimo socialines bei politines priežastis, krikščionybės istorinę raidą ir jos įtaką žmonijai nuo pat jos atsiradimo iki paskelbimo romos valstybine religija, t. Y. Iki šios religijos įsigalėjimo, kokie veiksniai įtakojo gana greitą ir efektyvų krikščionybės įsitvirtinimą didžiojoje visos žmonijos dalyje. Remiantis įvairia religijotyrine medžiaga, t.y. Ž. Vaškevičienės, p. Didžioko straipsniais, taip pat „ religijų istorijos antologija “ bei žinynu „ pasaulio religijos “ ir kai kuria internetine medžiaga, aptarsime pagrindinius monoteizmo bruožus krikščionybėje ir iš to išplaukiančius šios religijos įgyvendinimo ir skiepijimo kitatikiams būdus bei metodus. Taip pat aptarsime krikščionybės ir judaizmo istorinį ryšį, kurį įrodo šventojo rašto, kaip rašytinio krikščionybės šaltinio, sudedamosios dalys. Aptarsime judaizmo įtaką krikščionybei bei pirmųjų krikščionių tikėjimo dvilypumą, kur aiškiai jaučiama judaizmo įtaka. Taip pat šiame darbe aptarsime pirmųjų krikščioniškųjų bendrijų įvairumą, t. Y. Įvairių tikėjimo pakraipų bendrijas, kurias vis dėlto vienijo jėzaus kristaus ideologija.
Vardas: ugne
Darbo pavadinimas: Krikščionybės atsiradimas
Kategorija: Religija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Referato dalykas: Religijos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: krikscionybes_atsiradimas.zip
krikscionybes_atsiradimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: krikscionybes, krikscionybe, krikščionybės atsiradimas referatas, krikščionybės atsiradimas, krikščionybė.

Paieška


bottom