top


Konspektai.com > Kita > Europos sąjungos institucijos ir paskirtis
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Europos sąjungos institucijos ir paskirtis. Referatas

(Kita. Referatas, 16 puslapių, 26kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Pagrindinės europos sąjungos institucijos. Europos parlamentas. Europos vadovų taryba. Europos sąjungos taryba. Europos komisija. Europos sąjungos teisingumo teismas. Europos sąjungos audito rūmai. Kitos es institucijos. Išvados. Literatūra. Europos Sąjunga (ES) šiuo metu didžiausia organizacija pasaulyje, vienijanti 27 Europos šalis. Pirminis sukūrimo tikslas po Antrojo pasaulinio karo buvo, siekti ekonominio bendradarbiavimo, ko pasekoje turėjo mažėti konfliktų tarp valstybių, nes tik tarpusavyje prekiaujančios šalys tampa vienos nuo kitų ekonomiškai priklausomos. Nuo to laiko ši sąjunga tapo ne tik bendra rinka, turinti bendrą valiutą - eurą, bet ir organizacija, kurios pagrindinis tikslas propaguoti žmogaus teises pačioje ES ir visame pasaulyje. Svarbiausios ES vertybės – tai žmogaus orumas, laisvė, demokratija, lygybė, teisinė valstybė, žmogaus teisių užtikrinimas. ES tai lyg viena didžiulė valstybė, veikianti pagal teisinės valstybės principus, o tai reiškia, kad ES veikla reglamentuota sutartimis.
Vardas: Lina
Darbo pavadinimas: Europos sąjungos institucijos ir paskirtis
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 26 kB
Bylos pavadinimas: europos_sajungos.zip
europos_sajungos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: europos sąjung, europos sajungos institucijos referatas, europos sajunga zmogaus teises, sąjungos institucijos.

Paieška


bottom