top


Konspektai.com > Filosofija > Tomas akvinietis: penki dievo buvimo įrodymai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Tomas akvinietis: penki dievo buvimo įrodymai. Namų darbas

(Filosofija. Namų darbas, 10 puslapių, 30kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Tomas akvinietis (biografija). Tomas akvinietis – viduramžių žmogus. Šv. Tomo estetika. Moralės filosofija. Tomizmo kritika. Tomo akviniečio iškelti klausimai. Pirmasis, antrasis, trečiasis, ketvirtasis, penktasis įrodymai. Išvados. Literatūros sąrašas. Norėdami suprasti viduramžius, turime įsivaizduoti visai kitokį pasaulį negu dabartinis. Jei mes gyventumėm viduramžiais, tai tikėtumėm, kad saulė sukasi aplink žemę, o žemė yra pats visatos centras. Tikėtumėm, kad pasaulis buvo sukurtas per šešias dienas, kaip parašyta Pradžios knygoje.Tikėtumėm, kad didžioji būties grandinė nuo Dievo prie angelus nusidriekia iki pačių menkiausių gyvybės formų, o žmonės tėra tarpinė grandis, sujungianti tai, kas mirtinga, su tuo, kas dieviška. Tikėtumėm, kad visatoje viešpatauja aiški tvarka ir visa kas turi savo vietą. Dangaus šviesuliai juda ratu pagal matematikos dėsnius, išminties šaltinis – klasikiniai Graikijos ir Romos autorių veikalai. Viduramžiais bažnyčia ir krikščioniškasis tikėjimas dominavo visose gyvenimo srityse. Viduramžių filosofija vadinama scholastika, mokykline filosofija, kadangi ji buvo dėstoma universitetuose.
Vardas: Vlada
Darbo pavadinimas: Tomas akvinietis: penki dievo buvimo įrodymai
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Namų darbo dalykas: Filosofijos namų darbas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 30 kB
Bylos pavadinimas: tomas_akvinietis_penki_dievo.zip
tomas_akvinietis_penki_dievo.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Įrodymai, tomo akviniečio dievo buvimo įrodymai, viduramziu filosofija, tomas akvinietis penki dievo buvimo įrodymai, penki tomo akviniecio irodymai, tomo akviniecio dievo buvimo, penki dievo buvimo irodymai, tomas akvinietis dievo irodymai, tomo akviniecio penki dievo irodymo, tomas akvinietis penki dievo buvimo įrodymai, kritika etika, tomo akviniecio dievo buvimo irodymai, akviniecio dievo buvimo irodymai, tomas akvinietis dievo buvimo irodymai.

Paieška


bottom