top


Konspektai.com > Ekonomika > Darbo rinkos analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo rinkos analizė. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 18 puslapių, 237kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Darbo rinkos samprata. 2005m. Darbo rinkos tendencijų apžvalga. Darbo pasiūla. Darbo paklausa. Registruotos laisvos darbo vietos. 2006m. Darbo rinkos tendencijų apžvalga. Darbo pasiūla. Darbo paklausa. 2007m. Darbo rinkos tendencijų apžvalga. Darbo pasiūla. Darbo paklausa. 2008m. Darbo rinkos tendencijų apžvalga. Darbo pasiūla. Darbo paklausa. 2009m. Darbo rinkos tendencijų apžvalga. Darbo pasiūla. Darbo paklausa. Nedarbo lygis lietuvoje 2004 – 2009 m. Lietuvos palyginimas su jav. Darbo rinkos prognozė 2010 metams. Išvados. Naudota literatūra. Dar 1929 – 1933 metų pasaulinė ekonominė krizė privertė industrinių šalių vyriausybes rengti įvairias ekonomikos reguliavimo ir prognozavimo programas. Jos apėmė ne tik gamybą, prekybą, finansus, bet ir darbo jėgos rinką. Valstybė, suprasdama negatyvias darbo pasekmes, pradėjo steigti darbo rinkos valdymo institucijas, vykdyti aktyvų užimtumo skatinimo programą. Kiekvienas laisvas žmogus turi teisę į laisvai pasirenkamą, gerai apmokamą ir saugų darbą, o valstybė turi garantuoti kiekvienam šalies gyventojui, norinčiam ir galinčiam dirbti, užtikrinti tinkamą pragyvenimo lygį. Kalbant apie valstybės misiją, - valstybė turėtų taip pat nuosekliai įgyvendinti aktyvią užimtumo bei žmoniškųjų išteklių plėtros politiką, kuri užtikrintų darbo rinkos poreikius atitinkančią darbo jėgos kvalifikaciją ir lankstumą bei sudarytų prielaidas stabiliam užimtumui. Valstybė yra visur, kur yra rinkos ekonomikos santykiai. Darbo vietų pasiūla ir jų paklausa – du svarbiausi darbo rinką charakterizuojantys veiksniai. Trumpai tariant, darbo rinka išreiškia darbo vietų pasiūlos bei paklausos santykius ir jų sureguliavimą ir yra laisvos rinkos ekonomikos atributas. Dideliuose ir mažuose miesteliuose bei kaimuose vyksta natūrali reprodukcija, vienus žmones jų veikloje keičia kiti.
Vardas: Greta
Darbo pavadinimas: Darbo rinkos analizė
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 18 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 237 kB
Bylos pavadinimas: darbo_rinkos_analize.zip
darbo_rinkos_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: nedarbo samprata, prekyba rinkos, darbo samprata, lietuvos rinka, darbo paklausa lietuvoje, finans kriz, pasiula, darbo rinkos analize quot, gamyba jos veiksniai, darbo rinka lietuvoje, pasauline rinka, darbo rinka jos samprata.

Paieška


bottom