top


Konspektai.com > Matematika > Matematikos savarankiskas darbas.matricos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Matematikos savarankiskas darbas.matricos. Kontrolinis darbas

(Matematika. Kontrolinis darbas, 13 puslapių, 93kB)
Darbe esantys žodžiai: Tiesinė algebra ir analizinė geometrija tiesinė algebra ir analizinė geometrija Atlikti veiksmus su matricomis Apskaičiuoti determinantą dvejais būdais: a)skleisdami pasirinktos eilutės arba stulpelio elementais ir jų adjunktais; b)mažinant determinanto eilę Išspręsti lygčių sistemą : a) atvirkštinės matricos metodu; b) Kramerio metodu; c) Gauso metodu Duoti taškai A(2;-1;-1), B(5;0;5), C(5;-4;-5), D(-5;5;0). Rasti: a) kampo BAD didumą (laipsniais); b) trikampio BCD plotą; c) plokštumos (ABC) lygtį; d) tiesės, einančios per tašką A lygiagrečiai tiesei CD, lygtį; e) piramidės DABC tūrį .
Vardas: Dalius
Darbo pavadinimas: Matematikos savarankiskas darbas.matricos
Kategorija: Matematika
Darbo tipas: Kontrolinis darbas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Kontrolinio darbo dalykas: Matematikos kontrolinis darbas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 93 kB
Bylos pavadinimas: matematikos_savarankiskas.zip
matematikos_savarankiskas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: skaiciu eilutes, matematikos savarankiskas darbas, determinantas mazinant jo eile, esės, tiesine algebra, kaip apskaiciuoti determinanta mazindami jo eile, kaip apskaiciuoti determinanta mazindami jo eile, matematikos kontrolinis darbas piramides, apskaičiuokite determinantą mažindami jo eilę, savarankiškas darbas matematika, matricos konspektas, is matricu kontrolinis darbas, apskaiciuokite determinanta skleisdami.

Paieška


bottom