top


Konspektai.com > Vadyba > Svogūnų kainos analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Svogūnų kainos analizė. Namų darbas

(Vadyba. Namų darbas, 7 puslapiai, 37kB)
Darbe esantys žodžiai: Temos aktualumas. Prekės (svogūno) kaina – siaurąja prasme kaina yra pinigų suma, mokama už gaminį ar paslaugą, arba pinigai, kuriuos vartotojas keičia į naudą, gaunamą iš gaminio ar paslaugos. Prekės kainą įtakoja vidiniai (rinkodaros tikslai, rinkodaros komplekso strategija, sąnaudos, kainodaros organizavimas) ir išoriniai (rinka ir paklausa, konkurencija, kiti aplinkos veiksniai (ekonomika, prekybos tarpininkai, vyriausybė)). Šie veiksniai yra labai svarbūs, siekiant išsaugoti esamus pirkėjus ir pritraukti naujus. Darbo problema. Ar pasirinktuose prekybos centruose taikomos geros kainos svogūnams? Darbo objektas. Pasirinktų prekybos centrų „Maxima“, „IKI“, „NORFA“ bei „Ravita 2“ svogūnų kainų analizė. Tyrimo metodika. Stebėjimas; Darbo tikslas. Išanalizuoti pasirinktų prekybos centrų naudojamas kainų kitimo priežastis. Tikslui pasiekti iškelti tokie darbo uždaviniai: 1. Stebėto produkto pristatymas; 2. Įvertinti svogūnų kainų stebėjimo rezultatus pasirinktuose prekybos centruose; 3. Išanalizuoti teorinę medžiagą apie veiksnius, įtakojančius kainą. Valgomasis svogūnas – česnakinių šeimos augalas, be to ankščiau jis buvo priskiriamas lelijinių šeimai. Lapai tuščiaviduriai, užauga iki 30-40 cm. Požeminiai augalo gumbai, taip pat vadinami svogūnais, – apvalūs arba pailgi, padengti kelių sluoksnių odele (lukštais). Jis plačiai auginamas daržuose ir soduose.
Vardas: eva
Darbo pavadinimas: Svogūnų kainos analizė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Namų darbo dalykas: Vadybos namų darbas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 37 kB
Bylos pavadinimas: svogunu_kainos_analize_mano.zip
svogunu_kainos_analize_mano.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aplinkos ekonomika, isoriniai vidiniai veiksniai, prekes pristatymas, maxima, prekes analize, seimyniniu svogunu kaina, kainodaros strategija.

Paieška


bottom