top


Konspektai.com > Kita > Etiketo svarba šiuolaikiniam darbuotojui
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Etiketo svarba šiuolaikiniam darbuotojui. Referatas

(Kita. Referatas, 34 puslapiai, 111kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Etikos kodekso ir etiketo sampratos. Etiketo paskirtis. Aprangos etiketas. Etiketas moterims. Moterų aprangos etiketas. Spalvos. Aksesuarai. Etiketas vyrams. Vyrų aprangos etiketas. Kostiumas ir jo atributai. Aksesuarai. Tinkamas elgesys. Dalykinis bendravimas telefonu. Vizitinės kortelės. Tarptautinis tarnybinis etiketas. Priėmimai. Tyrimas. Trumpa tyrimo charakteristika. Anketos apibūdinimas. Apklausos rezultatai. Išvados. Naudota literatūra. Priedai. Priedas. Anketa. Priedas. Apklausos rezultatai (skaitinė informacija). Priedas. Apklausos rezultatai (grafinė informacija). Daugeliui žmonių žodis „etiketas“ reiškia baltas pirštines, dubenėlius pirštams plauti, vaikų reveransus ir kitas subtilias manieras, kadaise buvusias deramo elgesio požymiais. Tačiau nedaugelis žmonių žino, iš kur kilęs šis bauginantis žodis, reiškiantis įprastų taisyklių visumą, reguliuojančią viešąjį elgesį. Dar Liudviko XIV laikais prabangaus priėmimo metu svečiams įteikdavo korteles, kuriose būdavo surašytos elgesio taisyklės. Jos buvo vadinamos etiketėmis. Manoma, kad iš čia ir kilo terminas “etiketas”. Šiandien – tai išsiauklėjimas, geros manieros, mandagus bendravimas, tinkamai pasirenkama apranga.
Vardas: Greta
Darbo pavadinimas: Etiketo svarba šiuolaikiniam darbuotojui
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 34 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 111 kB
Bylos pavadinimas: etiketo_svarba_siuolaikiniam.zip
etiketo_svarba_siuolaikiniam.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ivadas apklausos rezultatai isvados anketa, laikai, anketos, iki, etiketas, referatas aksesuarai.

Paieška


bottom