top


Konspektai.com > Medicina > Akių ir ausų sandara
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Akių ir ausų sandara. Referatas

(Medicina. Referatas, 10 puslapių, 193kB)
Darbe esantys žodžiai: Žmogaus akis. 2. Akies dalys ir funkcijos. a. Lęšiukas. b. Rainelė. c. Vyzdys. d. Gyslainė. e. Odena. f. Ragena. g. Tinklainė. h. Krumplynas. i. Regos nervas. j. Geltonoji dėmė. 3. Akių ligos ir priežastys. 4. Ausų sandara. Žmogaus akis – žmogaus galvoje esantis organas, priimantis aplinkos informaciją matomoje elektromagnetinių bangų srityje ir transformuojantis ją į nervinius impulsus. Tai ištįsęs apie 2,5 cm skersmens rutulys. Sieros kamštis – tai išorinėje klausomojoje landoje susikaupusi padžiūvusi siera, susimaišiusi su riebalinių liaukų sekretu ir užkimšusi landą. Nosies pertvaros iškrypimas – tai nosies pertvaros išsilankstymas vidurinės plokštumos atžvilgiu, apsunkinantis kvėpavimą pro nosį. Būgnelio perforacija – tai skylė būgnelyje. Tai nėra atskira liga, o tik vidurinės ausies ligų simptomas. AUSIES SVETIMKŪNIAI. Akių ligos ir priežastys. Geltonoji dėmė - garantuoja aštrų regėjimą
Darbo pavadinimas: Akių ir ausų sandara
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Medicinos referatas
Parsisiųsta: 13 kartų.
Archyvo dydis: 193 kB
Bylos pavadinimas: akiu_ausu_sandara.zip
akiu_ausu_sandara.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: atomo sandara, akiu ligos, informacija, ausies dalys, regos, Akiu ligos, ausies sandara referatas, ausies ir nosies sandara, ausų sandara, akies sandara ir funkcijos, ausies sandara ir funkcijos, ausų ligos, nosies sandara, ausu ligos, akis,s cgyqfjaa konspektai referatas akiu ir ausu sandara yu ot ltlofdtablsphvbausg=afqjcneiqg o wps zwpe j iwywgw fgsig =yhfuibpurv irn cdblkeg, akies ausies sandara, akies sandara,s ch qfjai konspektai referatas akiu ir ausu sandara _wcyt wxkyuc wagy nkbgusg=afqjcneiqg o wps zwpe j iwywgw fgsig =zdehpd usktconhd xlcmq.

Paieška


bottom