top


Konspektai.com > Mechanika > Mašinų elementų kursinis projektas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Mašinų elementų kursinis projektas. Kursinis

(Mechanika. Kursinis, 17 puslapių, 125kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Užduotis ir kinematinė schema. Elektros variklio parinkimas ir kinematinis skaičiavimas. Reduktoriaus skaičiavimas. Orientacinis reduktoriaus velenų skaičiavimas. Krumpliaračių konstrukciniai matmenys. Diržinės pavaros skaičiavimas. Guolių parinkimas. Naudotos literatūros sąrašas. Specifikacijos. Brėžiniai. Mašinų elementų disciplinoje nagrinėjami teoriniai mašinų tipinių detalių ir mazgų skaičiavimo pagrindai, t.y. tokių detalių ir mazgų, kurie montuojami įvairios paskirties ir įvairių konstrukcijų mašinose. Tokios detalės ir mazgai yra varžtai, sraigtai, veržlės, pleištai, krumpliaračiai, grandinės ir joms skirtos žvaigždutės, velenai, guoliai, movos ir kt. Šiame kursiniame projekte projektuojama pavara bus skirta kelimo mašinai suproektoti. Kaip prototypa imu “РЭМ“. Kadangi pavaros darbas vyks uždaroje patalpoje, turėtų būti tylus, pastovus, sklandus, be staigių šuolių ir t.t. O svarbiausias keliamas jam reikalavimas patikimumas ir saugumas. Sudarant šį mechanizmą buvo parinkti tokie įrenginiai: variklis → planetinis reduktorius → diržas (M – CT - KD). Prieš pradedant skaičiavimus iš žinyno parenkami sudėtinių įrenginių naudingo veikimo koeficientai.
Vardas: Justas
Darbo pavadinimas: Mašinų elementų kursinis projektas
Kategorija: Mechanika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 17 [?]
Kursinio dalykas: Mechanikos kursinis
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 125 kB
Bylos pavadinimas: masinu_elementu_kursinis.zip
masinu_elementu_kursinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: elektro pavaros, masinu breziniai, movos, elektros masinos, velenai, mašinu detales, elektros variklis, elektros pavaros, krumpliaraciai, elektros pavar, masinos, guoliai, krumpli, velenu skaiciavimas, masinu elementu kursinis su breziniais, planetinis reduktorius.

Paieška


bottom