top


Konspektai.com > Teisė > Romėnų teisės konspektas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Romėnų teisės konspektas. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 27 puslapiai, 486kB)
Darbe esantys žodžiai: Romėnų teisės šaltiniai. Cilinų teisių įgyvendinimas ir gynimas. Ieškinio sąvoka ir rūšys. Civilinis (legisakcioninis) procesas. Formuliarinis procesas. Ypatingosios pretorinės gynybos priemonės. Ekstraordinarinis procesas. Procesinis atstovavimas. Terminai, ieškinio senatis. Romėnų teisės subjektai. Status libertatis. Status civitatis. Status familiae. Status controversiae. Capitis deminutio. Veiksnumas. Juridiniai asmenys. Daiktų samprata. Daiktinės teisės ir jų rūšys. Valdymas (possessio). Valdymo įgijimas ir pasibaigimas. Valdymo apsauga. Nuosavybės teisė. Nuosavybės teisės ribojimas. Nuosavybės teisės įgijimas. Nuosavybės teisės išnykimas. Nuosavybės teisės gynyba. Teisė į svetimus daiktus. Servitutai. Įkaito teisė. Superficijus ir emfiteuzis. Romėnų šeimos teisė. Agnatinė ir kognatinė giminystė. Santuoka ir jos rūšys. Santuokos sudarymas. Santuokos nutraukimas. Sutuoktinių tarpusavio santykiai. Tėvų ir vaikų santykiai. Globa ir rūpyba. Paveldėjimo teisė. Paveldėjimas pagal testamentą. Testamento negaliojimas. Paveldėjimas pagal įstatymą (ab intestato). Privalomoji dalis. Palikimo priėmimas ir jo teisiniai padariniai. Legatas ir fideikomisai. Prievolės sąvoka. Prievolių rūšys. Prievolių atsiradimo pagrindai. Sutartys. Sutarčių galiojimo sąlygos. Sąlyga ir terminas sutartyje. Procentai. Prievolės šalys. Asmenų pasikeitimas prievolėje. Asmenų dauguma prievolėje. Prievolių vykdymo užtikrinimas. Prievolių pasibaigimas. Prievolės įvykdymo termino praleidimo sąlygos. Termino praleidimo pasekmės. Termino praleidimo pabaiga. Atsakomybė už prievolių pažeidimą sutartys. Atskiros sutarčių rūšys. Prievolės iš deliktų ir tarytum iš deliktų. Deliktų rūšys. Pretorių teisės deliktai. Prievolės tarytum iš deliktų (obligationes quasi ex delicto). Prievolės tarytum iš sutarčių.
Vardas: Gabriele
Darbo pavadinimas: Romėnų teisės konspektas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 27 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 486 kB
Bylos pavadinimas: romenu_teises_konspektas.zip
romenu_teises_konspektas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: civilinis procesas, ekstraordinarinis procesas, daiktu rusys, atstovavimas gynyba, deliktu teise, daiktinė teisės rūšys, romenu teise konspektas, romėnų teisės konspektai, romėnu nuosavybės teisės ribojimas, romėnu nuosavybės, romėnų teisės konspektas, konspektai romenu, romenu nuosavybės teisės, romėnų nuosavybės teisės įgijimas, asmenu pasikeitimas prievoleje romenu teise, romenu nuosavybės teise, romėnų teisės.

Paieška


bottom