top


Konspektai.com > Kalbos kultūra > Kalbos kultūra
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kalbos kultūra. Referatas

(Kalbos kultūra. Referatas, 12 puslapių, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kalbos kultūra – tai mokslas, tiriantis: TARTĮ (FONETIKĄ), KIRČIAVIMĄ (AKCENTOLOGIJĄ), LEKSIKĄ IR ŽODŽIŲ DARYBĄ, MORFOLOGIĄ (ŽODŽIŲ FORMAS), SINTAKSĘ (LINKSNIUS IR PRIELINKSNIUS). HIBRIDAI – (lot. Hybrida – mišrūnas) – tai žodžiai, turintys iš kitų kalbų pasiskolintą darybos elementą – priešdėlį, priesagą, šaknį. VERTALAI – tai žodžaiai ar žodžių junginiai, pažodžiui išversti iš kitų kalbų, pažeidžiant lietuvių kalbos žodžių darybos normas. Vertalai skirstomi į: ištisinius ir dalinius. Daliniai skirstomi į – priešdėlinius, sudurtinius, preisaginius. SEMANTIZMAI – (gr. Semantikos – reikšminis) – ne savo, o svetima, nenormine reikšme vartojami žodžiai. Morfologija – tai žodžių, formų ir reikšmių mokslas. Morfologija -> Daiktavardis -> Būdvardis -> Skaitvardis -> Įvardis -> Veiksmažodis -> Dalyvis -> Padalyvis -> Prieveiksmiai. Sintaksė – tikria žodžių santykius, jų jungimo būdus, sakinių modelius bei sudarymo būdus ir rūšis. Sintaksė -> Linksniai -> Prielinksniai -> Polinksniai -> Sakinių jungimas. Išvados. Mes radome dvidešimt dvi klaidas. Iš jų daugiausiai radome leksikos klaidų.
Darbo pavadinimas: Kalbos kultūra
Kategorija: Kalbos kultūra
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Kalbos kultūros referatas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: kalbos_kultura_referatas.zip
kalbos_kultura_referatas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Ivardis, lietuviu kalbos kultura, akcentologija,s chuqfjag konspektai referatas kalbos kultura pbkst vcmlgtabakowafqjcnebcrm nerucefpglxrfqhm swsig =swmjejwjhxpgohn owg,s cgqqfjaaoao konspektai referatas kalbos kultura gyst bnhyzjtqaohki_aqusg=afqjcnebcrm nerucefpglxrfqhm swsig =gzibc qmdhrdgs zgra, tp search, fonetika, kalbos klaidos medicinoje, kalbos kultura medicinoje, semantizmai medicinoje,s cg qfjaj konspektai referatas kalbos kultura lc dtqj ccgb atl rhfbgusg=afqjcnebcrm nerucefpglxrfqhm swsig = yb htxigu tbo eaosliw, morfologija ivardis, leksika, teisines kalbos kulturos darbai, teisinės kalbos kultūra, nenormine reikšme, kalbos kulturos klaidos referatas, kalbos kulturos klaidos medicinoje, teisines kalbos kultura, kalbos kultūros klaidos referatas, sakiniai su hibridais, sintakse linksniai, teisines kalbos kulturos konspektas, kalbos kultura sms, referatai apie kult

Paieška


bottom