top


Konspektai.com > Teisė > Administracinė teisė egzaminui
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Administracinė teisė egzaminui. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 22 puslapiai, 84kB)
Darbe esantys žodžiai: T. Administracinės teisės dalykas ir sistema. Administracinės teisės dalykas ir sąvoka. Administracinės teisės ir gretimų teisės šakų santykis. Administracinės teisės sistema. Administracinės teisės šaltiniai, jų rūšys. Lrv aktai ir jų priėmimo tvarka. Lrv atsakomybė ir atskaitomybė. Lrv komisijos. Lrv ir vietos savivaldybių santykiai. 9 tema. Savivaldybių institucijos. Savivaldos institucijos savivaldybės taryba (renkama atstovaujamoji)vykdomosios svaldyba,meras, kontrolierius, seniūnai. T piliečiai. T nevalstybinės organizacijos (no). 13 tema valstybinio valdymo formos ir metodai. 14 tema valstybinio valdymo aktai. Valstybinio valdymo akto sąvoka ir juridinė reikšmė. Juridinė reikšmė. Valstybinio valdymo aktų rūšys. Valstybinio valdymo aktams (vva) keliami reikalavimai ir jų nesilaikymo padariniai.
Vardas: Agnė
Darbo pavadinimas: Administracinė teisė egzaminui
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 22 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 84 kB
Bylos pavadinimas: administracine_teise.zip
administracine_teise.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: savivaldybes, teisės raida vakaruose, administracines teises aktai, administracines teises, administracinė teisė, teises aktu rusys, administracine teise savoka, savivaldybės institucijos, savivaldybiu institucijos.

Paieška


bottom