top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Vadyba. Konspektas

(Vadyba. Konspektas, 62 puslapiai, 1133kB)
Darbe esantys žodžiai: 1 tema. Sisteminis požiūris ir organizacija. Bendrosios sistemų teorijos idėjos. Bendroji sistemų klasifikacija (k. Bouldingas). Sisteminė analizė ir jos esmė. Sistema ir elementas, sistemas sudarančių elementų rūšys, sistemų klasės. Pagrindinės sistemų charakteristikos. Sistemų strukūrų klasės. Valdymo būdai proceso organizavimo požiūriu. Kartojimo ir diskusijų klausimai. 2 tema. Organizacija kaip socialinė ekonominė sistema. Organizacija kaip socialinė ekonominė sistema. Organizacijos gyvavimo etapai. Organizacijos viešajame ir privačiame sektoriuose. Grupių esmė ir ypatumai. Grupės samprata. Grupių klasifikavimas. Grupių vystimosi stadijos. Grupės tapimas komanda. Organizacija ir aplinka. Aplinkos aspektai: bendroji ir specifinė aplinka, jų įtaka organizacijai. Bendrosios aplinkos parametrų įtaka viešajai organizacijai. Specifinės aplinkos charakteristika. Kartojimo ir diskusijų klausimai. 3 tema. Organizacijos valdymas. Valdymo funkcijos. Sprendimų priėmimas ir parengimas. Planavimas. Planavimo funkcija. Organizavimo esmė. Organizacijos struktūros samprata ir valdymo lygiai. Valdymo struktūrų tipai. Struktūrų vaizdavimo būdai. Funkcinė valdymo struktūra. Štabinė struktūra. Matricinė kultūra. Valdymo centralizacija ir decentralizacija. Kontrolė. Kontrolės esmė ir turinys. Karojimo ir diskusijų klausimai. 4 tema. Valdymo metodai. Valdymo metodų esmė. Valdymo metodų grupės. Valdymo metodų privalumai ir trūkumai. Kartojimo ir diskusijų klausimai. 5 tema. Vadovas ir jo funkcijos. Vadovavimo teorijų analizė. Valdžia ir autoritetas (m. Folet). Valdžios formos (prievarta paremta valdžia, atlyginimu paremta valdžia, eksperto valdžia, pavyzdžio valdžia, teise paremta valdžia). Vadovavimo stiliaus turinys ir reikšmė. Vadovavimo stiliai. Keturios r. Laikerto vadovavimo stiliaus sistemos. Vadovavimo stiliaus turinys pagal v. Vrumą. Vadovo bruožai (silpno ir stipraus). Vadovo elgesį lemiantys veiksniai. Kartojimo ir diskusijų klausimai. 6 tema. Organizacijos raida. Situatyvinė teorija. Organizacinio vystymo ir strateginio valdymo teorijos. Motyvavimo ir vadovavimo teorijos. Sėkmingų organizacijų teorijos. Visuotinės kokybės valdymo teorija. Antreprenerinės organizacijos. Organizacijos kultūros teorija. Kartojimo ir diskusijų klausimai.
Vardas: Negalima
Darbo pavadinimas: Vadyba
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 62 [?]
Konspekto dalykas: Vadybos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 1133 kB
Bylos pavadinimas: vadyba.zip
vadyba.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: funkcine analize, organizaciju teorija, vadovavimo teorijos stiliai, vadovavimo stiliai, vadovavimo teorijos, sprendimu valdymas, organizacija kaip socialinė ekonominė sistema, organizaciju kultura, kontroles itaka, motyvavimo, valdymo lygiai, sistemų teorija, vadyba, sisteminis požiūris.

Paieška


bottom