top


Konspektai.com > Sauga > Žmonių saugos egzaminui
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Žmonių saugos egzaminui. Konspektas

(Sauga. Konspektas, 5 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: 1.Apsauga nuo žaibo. Statinė elektra. Statinė elektra. 2.Degimas ir sprogimas, degių medžiagų savybės. 3.Gaisrų gesinimo būdai, medžiagos ir priemonės. Priemonės. 4. Pastatu atsparumas ugniai jo padidinimas. Sauga. 8.Teisiniai darbų saugos dokumentai. 9. Darbdaviu ir darbuotoju pareigos DSS srityje. Pavojingi darbai pavojingi irenginiai. 14.Nelaimingi atsitikimai ir profesinės ligos. 9. Darbdaviu ir darbuotoju pareigos DSS srityje. 10. Darbuotoju saugos ir sveikatos kontrole ir socialine partneryste. 11. Darbdavių ir darbuotojų mokymas, instruktavimas ir atestavimas. 14.Nelaimingi atsitikimai ir profesinės ligos. 6. Automatinės gaisrų sistemos. 7.Ergonomika. Pagr. ergonom. principai. ES direktyvų derinimas. PĮ. Pavojingas darbas. 10. Darbuotoju saugos ir sveikatos kontrole ir socialine partneryste. 11. Darbdavių ir darbuotojų mokymas, instruktavimas ir atestavimas. 12. Atsakomybės formos pažeidus Darbuotoju Saugos reikalavimus. 13. Darbo ir poilsio laikas. Nelaimingus atsitikimus. 4. Atsakomybės formos pažeidus Darbuotoju Saugos reikalavimus. Žaibas –elektros išlydis, atsirandantis tarp žemės ir debesų arba tarp debesų. Žaibas turi terminį, griaunamąjį ir elektromagnetinį poveikį. Žaibuojant negalima bėgti, dirbti su elektros įrenginiais, elektros prietaisais, stovėti šalia didelių pastatų, medžių. Apsaugai nuo žaibų naudojami žaibolaidžiai: jie gali būti strypiniai, tinkliniai, lyniniai. Žaibolaidį sudaro: 1.žaibo priėmiklis 2.atrama 3.žaibo nuvediklis 4.įžeminimo įrenginys. Tokio žaibolaidžio apsaugos zona – kūgis, kurio aukštis h ir spindulys r. Šio kūgio erdvėje apsauga yra ne mažesnė kaip 95%.
Darbo pavadinimas: Žmonių saugos egzaminui
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Saugos konspektas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: zmoniu_saugos_egzaminui.zip
zmoniu_saugos_egzaminui.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: apsauga nuo zaibo, zmogaus sauga egzaminas, zmoniu sauga egzaminas, saugos ir ergonomikos egzaminas, gaisru gesinimo sistemos, žaibas, žmogaus sauga ktu konspektas, zmogaus saugos egzaminu klausimai, darbo sauga ergonomika, gaisru gesinimo budai priemones, dss, žmogaus darbų saugos egzamino, darbo saugos egzamino uzduotis, pavojingi darbai, elektra, zmoniu sauga egzamino temos, darbų saugos egzamino klausimai, darbo ergonomika, apsauga nuo žaibo, zmogaus sauga zaibas,s cgmqfjahoao konspektai referatas zmoniu saugos egzaminui jb jt qvgmsbooj kmyjusg=afqjcnhddhxzxbub nr h fnukuzlbw asig =w wxxvdsjtkvtijdjdcksa, žmonių saugos egzamino klausymai, zmogaus sauga konspektas, cdcqfjab konspektai referatas zmoniu saugos egzaminui tkp ntmqq qwdvkcw afqjcnhddhxzxbub nr h fnukuzlbw asig =b sfcl txe hphcfexbpjg, tinklinis žaibolaidis, darbu saugos egzaminas, zaibo sauga reikalavimai ir speros, pavojingas darbas, darbu saugos egzaninas.

Paieška


bottom