top


Konspektai.com > Sauga > Žmonių sauga egzaminui
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Žmonių sauga egzaminui. Špera

(Sauga. Špera, 3 puslapiai, 61kB)
Darbe esantys žodžiai: Degimas ir sprogimas. degių medžiagų savybės. Gaisru gesinimo būdai, medžiagos ir priemonės. Gaisrinės saugos organizavimas. Pastatų atsparumas ugniai jo padidinimas. Žmonių evakuacija iš pastatų. Automatinės gaisru gesinimo sistemos, gaisrinė signalizacija ir ryšiai. Teisiniai darbuotoju saugos ir sveikatos dokumentai. Darbdavių ir darbuotojų pareigos saugos ir sveikatos srityje. Potencialiai pavojingi įrenginiai. Atsakomybės formos, pažeidus darbuotojų saugos reikalavimus. Darbdavių ir darbuotojų mokymas, instruktavimas, atestavimas. Darbuotojų saugos ir sveikatos kontrolė ir socialinė partnerystė(23-26). Darbo ir poilsio laikas(44). Potencialiai pavojingas įrenginys –PPĮ. Nelaimingų atsitikimų tyrimas. Apsauga nuo žaibo. Statinė elektra. Ergonomika. 10 fizinių ir 10 pažinimo principų.Degimas - tai elementų cheminė reakcija, kurios metu išsiskiria šiluma ir/arba šviesa. Pagr. degios medžiagos gamtoje: H2,C ir dar šiek tiek siera. Tam kad vyktų degimas būtinos tokios sąlygos: turi būti pakankamai O2, daugiau kaip 15 %; turi būti užsidegimo impulsas arba koks nors šaltinis (cheminės reakcijos, temperatūra, trintis), turi būti degi medžiaga tam tikroje būsenoje(pvz. Įkaitusi iki tam tikros temperatūros). Deginimo būdai:1.pliupsnis, kai degių skysčių ar degių dujų ir oro mišinys užsidega nuo atviros liepsnos šaltinio ir užgęsta. Dega ne ilgiau kaip 5s. Pliupsnio temp. yra pati žemiausia temp, kuri charakterizuoja degių medžiagų pavojingumą gaisro požiūriu. Tai vad. lengvai užsiliepsnojantys skysčiai mažiau kaip 27C temp.
Darbo pavadinimas: Žmonių sauga egzaminui
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 3 [?]
Šperos dalykas: Saugos špera
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 61 kB
Bylos pavadinimas: zmoniu_sauga_1.zip
zmoniu_sauga_1.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: apsauga nuo zaibo, automatinės, gaisru gesinimo sistemos, atsakomybes formos pazeidus darbo saugos reikalavi, zmogaus saugos egzaminas, zmogaus sauga egzaminas, zmogaus sauga darbo ir poilsio laikas, zmoniu saugos egzaminas,s ceoqfjae konspektai referatas zmoniu sauga egzaminui k dt cjks yhqfwomjodgusg=afqjcnebicuu k_raw urc sg gwsig = jnonsfmi fes ameseea, evakuacija, gaisru gesinimo priemones, medziagu atsparumas, chemines medziagos, zmogaus sauga egzaminui, potencialiai pavojingi irenginiai, žmonių sauga dalykas, žmoniu sauga, gaisrinė sauga, gaisrine, zmoniu sauga egzaminas, zmogaus sauga spera egzaminui, gaisru gesinimo budai medziagos, ergonomika, saugos dokumentai, GAISRŲ GESINIMO BŪDAI IR PRIEMONĖS, gaisro gesinimo priemones, žmonių, gaisru gesinimo budai priemones, gaisro gesinimo budai priemones.

Paieška


bottom