top


Konspektai.com > Ergonomika > Darbo su kompiuteriu ergonomika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo su kompiuteriu ergonomika. Konspektas

(Ergonomika. Konspektas, 5 puslapiai, 11kB)
Darbe esantys žodžiai: Kompiuteriai naudojami valstybinėse ir privačiose institucijose, mokyklose ir universitetuose, buityje. Daugeliu atvejų, be kompiuterio nebeįsivaizduojama darbo vieta. Tuo pačiu daugelio pasaulio šalių medikų tarpe didėja nerimas dėl kompiuterių vartotojų sveikatos. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad darbas kompiuteriu gali būti akių, kaulų ir raumenų sistemos, padidinto nuovargio bei odos pakenkimų priežastimi. Žmogaus darbas kompiuteriu gali būti vertinamas kaip sistemos “žmogus– kompiuteris” sąveika. Darbo su kompiuteriu ergonomika. regėjimas – vartotojas turi dirbti neįtempdamas regos organo ir nevargindamas akių. stuburas, nugaros ir pečių lanko raumenys – sėdima kūno padėtis darbo metu neturi sukelti nemalonių pojūčių. psichinė įtampa – vartotojas darbo vietoje turi jausti pakankamą komfortą, tada jo veikla bus efektyvi, naudinga ir atneš dirbančiajam pasitenkinimą. Tai yra ypatingai svarbu, nes kompiuteris dažnai tampa streso ir psichologinės įtampos šaltiniu. Monitorius. Kėdė. Pelė. Klaviatūra. Saugos ir sveikatos reikalavimai dirbant kompiuteriu. Darbo ir poilsio režimas. Išankstiniai ir periodiniai sveikatos tikrinimai. Reikalavimai erdvei. Apšvieta. Triukšmas. Šiluminė aplinka. Spinduliuotė. Patogi darbo vieta dirbant kompiuteriu. Biologinis elektromagnetinių laukų poveikis. Kasdien didėja susidomėjimas naujomis kompiuterių galimybėmis.
Vardas: Egle
Darbo pavadinimas: Darbo su kompiuteriu ergonomika
Kategorija: Ergonomika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Ergonomikos konspektas
Parsisiųsta: 13 kartų.
Archyvo dydis: 11 kB
Bylos pavadinimas: darbo_su_kompiuteriu_ergonomika.zip
darbo_su_kompiuteriu_ergonomika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: tyrimai, ergonomika dirbant kompiuteriu, darbas atveju, triuksmas darbo vietoje, darbo sauga kompiuteriu, darbas kompiuteriu ir ergonomika, regejimas, darbo kompiuteriu ergonomika, ergonomika ir darbo sauga dirbant kompiuteriu, darbo ergonomika, vartotojas, darbo poilsio, zmogaus kompiuterio saveika,s cfiqfjaf konspektai referatas darbo su kompiuteriu ergonomika nmh tf qsf by dgusg=afqjcnh staoltevqfysntd meeflewrgsig =y i wdyg rbfdwqrbw g_g,s cckqfjaaoao konspektai referatas darbo su kompiuteriu ergonomika kun gvmfpq qt qpiydwusg=afqjcnh staoltevqfysntd meeflewrgsig =mwhonwxbtimtmk zcl czq, tp search, kompiuteris ergonomika, kompiuterio saugos ergonomika, ergonomika kompiuteriu, tp, ergonomika konspektas, darbas su kompiuteriu, kompiuteriai ergonomika, darbų sauga su kompiuteriu, darbu sauga prie kompiuterio, kompiuteris zmogus, darbuotoju saugos reikalavimai dirbant kompiuteriu.

Paieška


bottom