top


Konspektai.com > Vadyba > Melioracijos verslo planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Melioracijos verslo planas. Namų darbas

(Vadyba. Namų darbas, 10 puslapių, 59kB)
Darbe esantys žodžiai: Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo tikslai, vidinės veiklos organizavimas. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Paslaugos teikimas. Įmonės vykdomų darbų apašymas. Verslo vietos parinkimas. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Personalo parinkimas. Paslaugos teikimo savikaina. Vadyba. Organizacijos valdymo modelis ir stilius. Linijinė. Organizacinė firmos struktūra. Delegavimas. Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas. Lūžio taško įvertinimas. Mano planuojama privati įmonė dirbs melioracijos srityje - atliks įvairius eksploatacijos darbus. Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos būtų smulkūs kelių priežiūros darbai, melioracijos įrenginių priežiūra, pvz. griovių ir pralaidų šienavimas, tiltų, ir viadukų aplinkos tvarkymas, teritorijų suvarkymas ir priežiūra ir t.t.. Įmonė vadinsis “eksploatacijos darbų brigada”. Pagrindiniai įmonės tikslai pirmiesiems ir vėlesniems darbo metams yra: teikti vartotojams juos tenkinančios kokybės paslaugas melioracijos srityje ir gauti maksimalų pelną iš šios veiklos, perimti apie 9 % paslaugų rinkos ir vėliau šią dalį plėsti.
Vardas: Sergejus
Darbo pavadinimas: Melioracijos verslo planas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Namų darbo dalykas: Vadybos namų darbas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 59 kB
Bylos pavadinimas: melioracijos_verslo_planas.zip
melioracijos_verslo_planas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbu kaina, vidine imones, organizacijos įvertinimas, kainodaros strategija, verslo idejos aprašymas, organizacijos vidine, imones aprašymas, imones veiklos problemos, imones personalo vadyba, organizacijos analize, verslo planas.

Paieška


bottom