top


Konspektai.com > Teisė > Baudžiamosios teisės Piesliako konspektas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baudžiamosios teisės Piesliako konspektas. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 67 puslapiai, 147kB)
Darbe esantys žodžiai: Bt samprata. Bt funkcijos. Bt sistema. Bį. Bt šaltiniai. Bį aiškinimas. Bį spragos ir analogija. Bį galiojimas laiko atžvilgiu. Bį galiojimas teritorijoje. Baudžiamoji atsakomybė. Baudžiamosios atsakomybės pradžia, realizavimas ir pabaiga. Baudžiamoji atsakomybė ir bausmė, jų tarpusavio santykis. Baudžiamoji politika. Lietuvos respublikos baudžiamoji jurisdikcija (bj). Prieglobsčio suteikimas (asylum). Nusikaltėlio išdavimas (ekstradicija). Nv sudėtis. Nv kvalifikavimas. Objektyvieji nv požymiai (op). Fakultatyvūs obj nv požymiai apibūdinantys trauktina baudž atsakomybėn asmenį. Juridinis asmuo (ja) kaip baudž atsakomybės subjektas. Subjektyvieji nv sudėties požymiai (sp). Kaltė. Klaida ir jos įtaka kaltininko atsakomybei. Kazusas. Fakultatyvūs subjektyvieji nv sudėties požymiai. Bendrininkavimas. Bendrininkų rūšys. Nusikaltimų daugėtas. Pavienis nusikaltimas. Recidyvas (r). Baudž teisės normų konkurencija. Bausmė. Bausmių sistema. Bausmių įtaka nusikalstamumo kontrolei. Bausmės teorija. Bausmės skyrimas. Atsakomybę lengvinančios ir sunkinančios aplinkybės. Atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės. Atleidimas nuo bausmės. Bį taikymo senatis. Teistumas. BT-kaip teises šaka- nusikalstamų veikų padarymo ir jų teisinių padarinių teisė. Dvejopai kildinama teisės šakos sąvoka: jus poenale arba jus criminale. Materialioji teisė- BT, kuri numato, kokios veikos yra draudžiamos ir kokios taikomos bausmės už nusikaltimų padarymą. Formaliosios teisės šakos- baudž. proceso ir bausmių vykdymo teisės. BT- tai teisės normų visuma, kuri uždraudžia veikas kaip nusikalstamas ir numato už šių draudimų pažeidimą atitinkamas bausmes arba kitas poveikio priemones kaip šios veikos pasekmes, tp atleidimą nuo bausmės ar bausmės palengvinimą. Objektyviąja prasme- tai visuma įstatymo numatytų draudimų ar įpareigojimų, kurie išdėstyti BT normose. Subjektyviąja prasme- valstybės teisė nubausti asmenį padariusį nusikaltimą. BT išreikšta BT normomis, kurios yra priimamos, keičiamos ar naikinamos įstatymu, todėl BĮ yra pagrindinis BT normų šaltinis. Seimas kuria Lietuvos BT kaip teisės šaką. BT dalykas- baudžiamieji nusižengimai ir nusikaltimai. BT objektas- nv jų požymiai ir šių veikų padarymo teisiniai padariniai. BT- paskutinė priemonė ultima ratio padarius teisės pažeidimą. BT normomis nustatoma tik svarbiausių visuomenės gėrių apsauga, o už padarytus pažeidimus grasinama atitinkamomis sankcijomis. BT normos nukreiptos į teisės pažeidėją, kuriam padarius nusikaltimą numatomi tam tikri asmeninio ar turtinio pobūdžio suvaržymai.
Vardas: Rutenis
Darbo pavadinimas: Baudžiamosios teisės Piesliako konspektas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 67 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 35 kartus.
Archyvo dydis: 147 kB
Bylos pavadinimas: baudziamosios_teises.zip
baudziamosios_teises.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: savoka funkcijos sistema, baudziamoji politika, teises taikymo, bausmės, piesliako BT, baudžiamosios teisės piesliako konspektas, nusikalstamos veikos sudėtis piesliakas, teisės pažeidimų samprata rūšys, teisės normų samprata požymiai, Baudžiamosios teisės Piesliako konspektas, baudziamosios teises konspektas, vykdymo proceso, lietuvos teisė sistema, teisės realizavimas, bausmiu sistema, piesliakas baudžiamoji teisė atsisiųsti, baudziamosios teises konspektai, nusikalstamų veikų kvalifikavimas, teisės spragos, bt konspektai, teises normos pradzia, teises tradicija, teises spragos, baudziamoji teise konspektas, baudžiamoji teisė konspektai, baudžiamosios teises konspektai, baudziamoji teise piesliakas konspektas, piesliakas baudžiamoji teisė konspektas, baudziamoji atsakomybe kaip ultima ratio kursinis darbas, atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės kaltinink, bausmes skyrimas bt konspektas, baudziamoji teise piesliako konspektas.

Paieška


bottom