top


Konspektai.com > Pedagogika > Ikimokyklinio amžiaus vaikų branda mokyklai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ikimokyklinio amžiaus vaikų branda mokyklai. Referatas

(Pedagogika. Referatas, 11 puslapių, 32kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Ikimokyklinio amžiaus vaikų raidos ypatybės. Vaiko brandumas mokyklai. Vaiko emocinė kompetencija. Pedagogo uždavinai. Išvados. Literatūra. Pastaraisiais dešimtmečiais taikant idealųjį ikimokyklinį ugdymą propaguojamas visuminis asmenybės ugdymas. Lietuvos Respublikos ikimokyklinio ugdymo įstaigos nuostatuose teigiama, kad ikimokyklinės įstaigos tikslai yra „puoselėti visas vaiko galias (intelektines, emocines, valios, fizines), lemiančias asmenybės brandą ir socializacijos sėkmę; skatinti vaiko savarankiškumą, iniciatyvą, kūrybiškumą, atskleisti ir ugdyti įvairius gebėjimus, puoselėti individualybę, padėti vaikui suvokti bendrąsias žmogaus vertybes ir puoselėti jo dorą, kaip būtiną demokratinės gyvensenos pagrindą; užtikrinti ikimokyklinio ir pradinio ugdymo tęstinumą“ („Dėl ikimokyklinės ugdymo istaigos nuostatų“, 1998). Pedagogui labai svarbu žinios apie vaiko raidą. Kai pedagogas žino kiekvieno vaiko individualias savybes, galima kurti santykius, kurie leidžia vaikams gerai jaustis. Yra keturios svarbiausios vaiko raidos sritys, kurios yra labai svarbios vaiko gyvenime. A.Gučas teigė, kad, pradėdamas eiti į mokyklą, vaikas turi būti ne tik socialiai subrendęs, bet turi turėti atitinkamą intelektinį subrendimą – suvokimą, atmintį, santykių suvokimą, atitinkamą rankos bei kalbos išlavėjimą. Vaikas turi būti išaugęs pojūtinių vaizdinių stadiją, turi turėti gausią išvestinių vaizdinių atsargą, reikalingą suvokti formos, erdvės, dydžio santykius, turi sugebėti abstrahuoti.
Vardas: Asta
Darbo pavadinimas: Ikimokyklinio amžiaus vaikų branda mokyklai
Kategorija: Pedagogika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Pedagogikos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 32 kB
Bylos pavadinimas: ikimokyklinio_amziaus_vaiku_branda_mokyklai.zip
ikimokyklinio_amziaus_vaiku_branda_mokyklai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ugdymo, vaikų, ikimokyklinė, ikimokyklines pedagogikos referatas, ikimokyklinio amžiaus vaiko socializacija.

Paieška


bottom