top


Konspektai.com > Filosofija > Egzistencine gyvenimo filosofija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Egzistencine gyvenimo filosofija. Konspektas

(Filosofija. Konspektas, 5 puslapiai, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Egzistencinė ir gyvenimo filosofija. Tikroji filosofija – jos išraiška. Schopenhaueris ir Vagneris. Tiek Sch, tiek Vagneris turėjo įtakos Nietzsche (N). Søren Kierkegaard (1813-1855). Fonas: 18 a.pab.-19a.p.pusė. Esminis bruožas, skiriantis naujųjų laikų filosofiją nuo antikos ir viduramžių yra refleksijos supratimas. Čia radikalų perversmą, susijusį su refleksija padaro R. Descartes, bandydamas reformuoti žinojimo sistemą. Subjektas Objektas. Pažintinis interesas. Intencija į santykį, refleksijos judesys. Atliekant refleksijos judesį tarsi susidvejinama: dėmesys skiriamas ne vien objektui, bet ir pačiai refleksijai. Tarp šių intencijų atsiranda konkurencija. Kad suvoktume suvokimą – reflektuojame, siekiant suprasti refleksiją atsiranda antrinė, tretinė ir tt. refleksijos. Realiai galėtume atlikti kokius 4-5 tokius veiksmus, paskui jau prarandama visuma, pametamas objektas ar kuri iš refleksijų. Descartes siekia žinojimo tikrumo, todėl daro radikalią refleksiją, suformuluoja metodinį principą – suabejoti viskuo. Reflektuojančioje sąmonėje slypi paradoxas, kurį Descartes bando įveikti. Vėliau, kiek kitaip šį paradoxą bando spręsti, prie jo prieiti egzistencinė ir gyvenimo filosofija. 2002 09 13. Autoreferentiniai teiginiai – neįmanoma nustatyti jų teisingumo, nes jie liudija patys apie save, pvz.: “aš dabar meluoju” – ir atpekit dabar, sakau gi aš tiesą ar ne? panašiai yra su barzdaskučiu, kuris turi skusti tik tuos vyrus, kurie patys nusiskusti negali. O kaip būti jam?
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Egzistencine gyvenimo filosofija
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Filosofijos konspektas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: egzistencine_gyvenimo_filosofija.zip
egzistencine_gyvenimo_filosofija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: antikos bruo, antikos žmogus, judesys, samone, imanoma, gyvenimo filosofija ir įžvalgos, naujuju laiku filosofija,s cfkqfjag konspektai referatas egzistencine gyvenimo filosofija ejut xrke q gtzi afqjcnhqrggueg gxoek asig =qvsmrpdjdirrwmaksck xg, viduramziu filosofija, refleksijos konspektai, tp search, filosofija reflekcija, filosofija gyvenimo, filosofijos konspektai atsisiusti nemokamai, cache xjolkuihlqj konspektai kursinis filosofija filosofijos rasto darbas, refleksija apie gyvenimo, kursiniai darbai egzistencine filosofija, egzistencinė ir gyvenimo filosofija tikroji filosofija – jos išraiška schopenhaueris ir vagneris, gyvenimo filosofija konspektas, refleksijos filosofijai darbai, egzistencine ir gyvenimo filosofija, vu egzistencinė ir gyvenimo filosofija, egzistencine filosofija referatas, filosofinė egzistencijos refleksija, nietzsche, gyvenimo filosofija ir analizė, gyvenimo filosofija ir analize, filosofija refleksija, filosofijos refleksija.

Paieška


bottom