top


Konspektai.com > Psichologija > Aukštesnieji jausmai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Aukštesnieji jausmai. Referatas

(Psichologija. Referatas, 14 puslapių, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Moraliniai jausmai. Religinė moralės kilmės teorija. Socialinė ir gamtamokslinė moralės kilmės teorija. Kaltė ir meilė. Intelektiniai jausmai. Estetiniai jausmai. Estetinis auklėjimas. Religiniai jausmai. Praktiniai jausmai. Išvados. Literatūros sąrašas. Jausmai – žmogaus santykių su tikrovės daiktais ir reiškiniais išgyvenimas. Jausmais žmogus iš aplinkos išskiria tuos reiškinius ir dalykus, kurie jam ypač svarbūs. Jausmų objektai pirmiausia yra tie reiškiniai ir tos sąlygos, nuo kurių priklauso asmenybei reikšmingų įvykių raida. Atsiradę kaip emocinio patyrimo apibendrinimo rezultatas, susiformavę jausmai tampa žmogaus emocijų pamatu. Nuo jų priklauso, kaip vystosi mūsų emocijos bei kinta jų turinys. Asmenybei vystantis susidaro jausmų hierarchiška sistema – joje vieni jausmai vyrauja, kiti potencialūs, nerealizuoti... Jausmai skirstomi į dvi rūšis : žemesniuosius ir aukštesniuosius jausmus. Žemesnieji jausmai yra paprasčiausių situacijų išgyvenimai susiję su organinių poreikių patenkinimu arba nepatenkinimu. Aukštesnieji jausmai, tai socialinių sąlygų nulemti ir asmenybės vystimosi eigoje atsirandantys jausmai. Aukštesnieji jausmai yra pastovesni ir susiję su žmogaus aukštesniųjų poreikių – socialinių, kognityvinių (pažinimo), kultūrinių, dvasinių- patenkinimu. Šie jausmai skirstomi į rūšis pagal juos sukėlusių objektų ypatumus. Tai doroviniai, intelektiniai, estetiniai, religiniai. Aukštesnieji jausmai skirstomi į tokias rūšis: intelektiniai, moraliniai, estetiniai, religiniai.
Vardas: Agnė
Darbo pavadinimas: Aukštesnieji jausmai
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: aukstesnieji_jausmai.zip
aukstesnieji_jausmai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Intelektiniai jausmai, kaip zmogus tampa asmenybe, poreikiu, intelektiniai jausmai, morale, jausmai emocijos, meile, aukstesnieji jausmai, aukštesnieji jausmai.

Paieška


bottom