top


Konspektai.com > Apskaita > Auditas klaidos ir apgaulės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Auditas klaidos ir apgaulės. Referatas

(Apskaita. Referatas, 15 puslapių, 28kB)
Darbe esantys žodžiai: Klaida ir apgaulė, jų esmė ir skirtumai. Atsakomybė už atskleistas ir neatskleistas klaidas ir apgaules. Klaidų klasifikavimas. “auksinės“taisyklės apgaulei nustatyti. “ledkalnio“ teorijos esmė. Klaidų ir apgaulių reikšmingumo lygiai. Klaidų ir apgaulių aprašymas. 11 – asis nacionalinis audito standartas „Apgaulė ir klaida“ sako, kad planuodamas ir atlikdamas auditą, vertindamas ir atsiskaitydamas už audito rezultatus, auditorius turi atsižvelgti į reikšmingų informacijos iškraipymų, galinčių atsirasti finansinėje atskaitomybėje dėl apgaulės ir klaidų , riziką. Informacijos iškraipymai finansinėje atskaitomybėje gali atsirasti dėl apgaulės ar klaidos. Skiriamasis apgaulės ir klaidos bruožas yra tai, ar veiksmas, dėl kurio iškraipyta finansinė atskaitomybė, yra tyčinis, ar netyčinis. Terminas „klaida“ siejamas su netyčiniu apsirikimu sudarant finansinę atskaitomybę, tokiu kaip: • aritmetiniai suklydimai tvarkant apskaitą; • neteisingas faktų interpretavimas ir jų nepastebėjimas; • tinkamų apskaitos principų nesilaikymas dėl nežinojimo ir kiti įvairūs apsirikimai. Terminas „apgaulė“ siejamas su vieno ar keleto vadovų, darbuotojų ar trečiųjų šalių tyčiniais veiksmais, dėl kurių finansinė atskaitomybė yra klaidingai pateikiama. Apgaulė apima: • dokumentų ir įrašų falsifikavimą, manipuliavimą jais ar jų keitimą; • neteisėtas turto pasisavinimą - tai įmonės turto vagystė, kurią dažniausiai įvykdo darbuotojai, pasisavindami palyginti mažas ar nereikšmingas sumas. Tačiau su tuo gali būti susiję ir vadovai, kurie paprastai gali lengviau neteisėtai nuslėpti ar išeikvoti tokiais būdais, kuriuos sunku atskleisti. Turtas gali būti neteisėtai pasisavinamas daugybe būdų, įskaitant: • įplaukų išgrobstymą (pavyzdžiui, neteisėtai pasisavinant gautinų sumų dalį arba nukreipiant nurašytų sąskaitų įplaukas į asmenines banko sąskaitas); • materialiojo turto ar intelektinės nuosavybės vagystę (pavyzdžiui, atsargų vagystes, skirtas asmeniškai naudoti arba parduoti, likučių vagystę siekiant perparduoti, suokalbį su konkurentu atskleidus technologinius duomenis už užmokestį); • veiksmus, priverčiančius įmonę mokėti už negautas prekes ir paslaugas (pavyzdžiui, mokėjimą fiktyviems tiekėjams, atsidėkojimo mokestį, kurį tiekėjai moka už pirkimą atsakingiems įmonės agentams, atsilygindami už kainų padidinimą, išmokos fiktyviems darbuotojams); ir • įmonės turto naudojimą asmeniniams tikslams (pavyzdžiui, įmonės turto užstatymą, siekiant gauti asmeninę paskolą ar paskolą susijusiai šaliai). • dokumentais ar įrašais patvirtintų operacijų ignoravimą ar nuslėpimą;
Vardas: Dovilė
Darbo pavadinimas: Auditas klaidos ir apgaulės
Kategorija: Apskaita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 15 [?]
Referato dalykas: Apskaitos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 28 kB
Bylos pavadinimas: auditas_klaidos_ir_apgaules.zip
auditas_klaidos_ir_apgaules.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones aprašymas, atsargu apskaitos budai, atsiskait, rastai, banko apskaita, apskaitos dokumentai, informacijos rizika, banko paskola, klaidos ir apgaules, finansinė rizika, vagyst, nacionalin, intelektine, vadovų lygiai, auditas.

Paieška


bottom