top


Konspektai.com > Pedagogika > Kultūrinis ugdymas vaikystėje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kultūrinis ugdymas vaikystėje. Referatas

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
(Pedagogika. Referatas, 9 puslapiai, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kultūrinis ugdymas. Vaikų ir jaunimo kultūrinio ugdymo koncepcija. Kultūrinio ir meninio ugdymo apžvalga koncepcijoje. Kultūrinio ugdymo problemos. Išvados. Literatūros sąrašas. Kultūros sąvoka gali būti apibrėžiama šimtais apibrėžimų, bet nė vienas iš jų nėra visuotinai priimtinas. Tarptautinių žodžių žodyne pateikiamas apibūdinamas: „Kultūra [lot. Cultura – apdirbimas, ugdymas, auklejimas, lavinimas, tobulinimas, vystymas, garbinimas] žmogaus bei visuomenės veiklos produktai, jos formos ir sistemos, kurių funkcionavimas leidžia kurti, panaudoti ir perteikti materialines ir dvasines vertybes“ (Tarptautinių žodžių žodynas, 2004, p. 264). Kultūra plačiąja prasme paprastai suprantama kaip viskas, kas sukurta visuomenės fiziniu ir protiniu darbu: materialinė kultūra, dvasinė kultūra, nacionalinė kultūra. Kultūra – tai tam tikras visuomenės, žmogaus kūrybinių gebėjimų išsivystymo lygis, atsispindintis žmonių gyvenime, veikloje ir tarpusavio santykiuose, jo kuriamose materialinėse ir dvasinėse vertybėse. Žmogaus galios ir gebėjimai, realizuojami veikloje – žinios, mokėjimai, intelekto lygis, moralinis ir estetinis ugdymas, pasaulėžiūra – taip pat yra kultūra. Taigi kultūra yra visa tai, kas žmogaus sukurta ir yra jo gyvenimo būdo dalis
Vardas: Ernesta
Darbo pavadinimas: Kultūrinis ugdymas vaikystėje
Kategorija: Pedagogika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Pedagogikos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: kulturinis_ugdymas_vaikysteje.zip
kulturinis_ugdymas_vaikysteje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: zmogaus dvasines vertybes, kultura visuomene, kulturinis ugdymas kas tai, dvasines vertybes, ugdymo sistemos.

Paieška


bottom