top


Konspektai.com > Ekonomika > Finansų valdymo strategija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Finansų valdymo strategija. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 27 puslapiai, 59kB)
Darbe esantys žodžiai: Finansų valdymo esmė. Biudžeto formavimas. Kapitalo valdymas. Apyvartinio kapitalo valdymas. Sąnaudų valdymas. Atsargų valdymas. Finansavimo strategija. UAB „X “ finansinė analizė. Išvados. Literatūra. Įmonės finansinė strategija traktuojama kaip ekonominė kategorija, apibūdinanti įvairius santykius tarp rinkos subjektų finansinėje srityje. Ši kategorija apibrėžia įmonės elgseną rinkoje, jos rinkos pozicijos formavimą, susiejant su finansinių išteklių būkle, panaudojimu aktyviai dalyvaujant piniginiams – kreditiniams instrumentams. Strateginių ir finansinių įmonės tikslų turinio analizė rodo, kad jie glaudžiai susiję ir dažnai vieni kitus sąlygojantys. Finansinė strategija turi įsilieti į bendrą įmonės strategiją, turi būti adekvati jai pagal savo tikslus ir uždavinius. Būdingas finansinės strategijos bruožas yra jos ryšys su bendravalstybiniais finansais makrolygyje ir įmonių finansais - mikrolygyje. Kas tai yra įmonės finansų valdymas? Įmonės valdymas siekiant užsibrėžtų tikslų susijęs su priimamais sprendimais. Visus verslo valdymo sprendimus galima suskirstyti į tris pagrindines sritis. Fondų judėjimo esmė - pridėtinės vertės kūrimas (pridėtinė vertė - skirtumas tarp produkto pardavimo vertės ir visų patirtų kaštų produktui sukurti). Išlikti gali tik verslas, kuris, parduodant produktą, gauna daugiau nei išleido jį sukurti.
Vardas: Nerius
Darbo pavadinimas: Finansų valdymo strategija
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 27 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 52 kartus.
Archyvo dydis: 59 kB
Bylos pavadinimas: finansu_valdymo_strategija.zip
finansu_valdymo_strategija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones kurimas, kaip islikti, įmonių finansai, uab analize, biudžeto formavimas, imones valdymas, pardavimo strategijos, imones finansu analize, finansu rinkos, apyvartinio kapitalo valdymas, atsargu analize, imones strategija, finansų rinkos, finansų valdymo strategija, verslas, pardavimo valdymo analize, verslo kurimas, imones valdymo strategija, įmonės biudžeto, atsargu valdymas, imones finansine analize, finansu analize, imones tikslu analize, imones finansiniu istekliu valdymas, apyvartinio kapitalo analizė, finansų strategija, imones strategijos analizė, imones apyvartinio kapitalo analize valdymas, imones finansai jos valdymas, finansų esme, finansų valdymas, imones finansu valdymas, finansavimo strategija, įmonės kurimas.

Paieška


bottom