top


Konspektai.com > Ekonomika > Investicijų Lietuvoje tyrimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Investicijų Lietuvoje tyrimas. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 30 puslapių, 72kB)
Darbe esantys žodžiai: Lietuva pritraukia vis daugiau investicijų. Užsienio investicijos į Lietuvą pagal veiklas. Investicijos pagal ūkio šakas (proc.). Bendrų įmonių kūrimas. Užsienio paskolos. Lengvatos investuotojams. Investicijų skatinimo programa. Investicinių fondų būtinybė. Keletas Stambiausių investicijų į Lietuvą. Naftos pramonė. Jūros perkėlos, uostai. Bankai. Investicijos į VVP. Investuotojų grupės. Vertė Lt Vertė Investicijos į ryšius. Kitos investicijos. Žemės ūkis. Pabaigai. Žvilgsnis į ateitį. Literatūra. Valstybės investicinio proceso skatinimo politika yra viena svarbiausių valstybės ekonominės reformos dalių. Garantuoti valstybės tolesnį ekonominį plėtojimą bei didinti ekonominį aktyvumą galima tik skatinti tiek vidaus, tiek užsienio investicijas į ekonomiką, sudarant palankesnes teisines ir ekonomines sąlygas ir laiduojant glaudų valstybės investicijų programų, nacionalinio biudžeto lėšų, skolinto kapitalo ir privačių investicijų ryšį. Europos rekonstrukcijų ir plėtros banko ekonomistai tvirtina, kad Rytų ir Vidurio Europos šalys žada užsieniečiams puikias investicijų galimybes, ir prognozuoja tikrą investicijų bumą šiame regione. Rytų ir Vidurio Europos rinkos, ERPB ekonomistų teigimu, plėtojasi vis sparčiau sulig kiekvienais metais ir tampa vis konkurencingesnės. Per kelerius metus jų įnašas į pasaulio ekonomiką išaugs trigubai o investicijų rizika šiame regione pastebimai sumažės.
Vardas: andrius
Darbo pavadinimas: Investicijų Lietuvoje tyrimas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 30 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 72 kB
Bylos pavadinimas: investiciju_lietuvoje_tyrimas.zip
investiciju_lietuvoje_tyrimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ekonominė veikla, banko aktyvu, investicija, skolos,s cgmqfjac konspektai referatas investiciju lietuvoje tyrimas lt rt xum tiswbw kxqbausg=afqjcnf hx zdcqofzt avkpgqifqqsig =lpil_ osicmxiv pyzazrg, investiciniu fondu,s cdiqfjac konspektai referatas investiciju lietuvoje tyrimas bt hlhonesgb bwusg=afqjcnf hx zdcqofzt avkpgqifqqsig = re iyquxixoa zidk zpw, investicijos zemes uki, investiciju politika, žemės ūkio ekonomika, investiciju rizika, tyrimas, investicijos lietuvoje tyrumas, investicijos i zemes uki, investicijų rizika, privaciu investiciju skatinimo strategija, imoniu ekonomika, investiciju, skatinimo, uzsienio investicijos, bankai, politika, valstybe ekonomika, pasaulio, ekonomika, žemės ūkis, zemes ukio šaka.

Paieška


bottom