top


Konspektai.com > Fizika > Maliu dėsnio tikrinimas ir Briusterio kampo nustatymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Maliu dėsnio tikrinimas ir Briusterio kampo nustatymas. Laboratorinis darbas

(Fizika. Laboratorinis darbas, 6 puslapiai, 52kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo tikslas. Ekspermentiškai patikrinti Maliu dėsnį, nustatyti Briusterio kampą. Teorinė dalis. Pagal banginę teoriją regimąją šviesą sudaro elektromagnetinės bangos, kurių ilgis yra 400 – 760 nm ribose. Elektromagnetinės bangos – tai periodiškai kintančio elektromagnetinio lauko sklidimas erdvėje. Elektromagnetinį lauką sudaro tarpusavyje susiję elektrinis ir magnetinis laukai. Sklindant elektromagnetinėms bangoms laisva erdve, elektrinio lauko stiprumo vektorius E, magnetinio lauko stiprumo vektorius H ir sklidimo kryptis tarp savęs statmeni. Aplinka, kurioje šviesos sklidimo greitis didesnis, vadinama optiškai retesne. Aplinka, kurioje šviesos sklidimo greitis mažesnis, vadinama optiškai tankesne. Formulė (6) praktiškai tinka ir tuo atveju, kai natūrali šviesa krinta į aplinkų skiriamąją ribą, sklisdama ore (aplinkos absoliutinis lūžio rodiklis n2 ir santykinis lūžio rodiklis n21 oro atžvilgiu mažai skiriasi). Aparatūra. Matavimo aparatūros principinę schema nubraižyta 7 pav. Jame: L- lazeris, skleidžiantis tiesiai poliarizuotą šviesą, R- plokščiai cilindrinis lęšis iš šviesai skaidrios vienalytės ir izotropinės medžiagos, P- poliaroidas, F- puslaidininkinis fotorezistorius, kurio elektrinis laidumas ir juo tekančios srovės stiprumas tiesiogiai proporcingi į jo paviršių krentančios šviesos intensyvumui, mA- ampermetras, kuriuo matuojame fotorezistoriumi tekančios srovės stiprumą, Š- srovės šaltinis fotorezistoriaus grandinei maitinti. Darbo eiga ir skaičiavimų rezultatai. Išvados. Nustatėme Briusterio kampą, kuriuo krintanti šviesa į dielektriką atsispindėjusioji šviesa yra tiesiai poliarizuota, o lūžusioji šviesa yra tik iš dalies poliarizuota. Literatūra.
Vardas: Edvinas
Darbo pavadinimas: Maliu dėsnio tikrinimas ir Briusterio kampo nustatymas
Kategorija: Fizika
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Mokslo dalykas: Fizikos laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 52 kB
Bylos pavadinimas: maliu_desnio_tikrinimas_ir_briusterio_kampo_nustatymas.zip
maliu_desnio_tikrinimas_ir_briusterio_kampo_nustatymas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Sviesos sklidimas, maliu desnis laboratorinis, maliu desnis formule, naturali sviesa maliu desnis, maliu dėsno tikrinimas, briusteris fizika, briusterio desnis, briusterio kampo nustatymas ir maliu dėsnio patikrinimas išvados, briusterio ir maliu desniai, briusterio kampo nustatymas ir maliu dėsnis teorija, briusterio desni, malio dėsnis, maliu desnis fizika, tp search, malio dėsnio patikrinimas laboratorinis, malio desnis formule, lūžio rodiklio nustatymas, santykinis oro luzio rodiklis, maliu desnio formule, maliu dėsnis, briusterio ir maliu dėsniai, briusterio kampo nustatymas ir maliu dėsnio patikrinimas teorija, fizika maliu desnis, malio desnis, fizika maliu desnis, maliu dėsnio tikrinimas ir briusterio kampo nustatymas, maliu desnio tikrinimas fizika, maliu desnis.

Paieška


bottom