top


Konspektai.com > Fizika > Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio tikrinimas 3
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio tikrinimas 3. Laboratorinis darbas

(Fizika. Laboratorinis darbas, 3 puslapiai, 12kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo tikslas. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Natūraliajai šviesai krintant Briusterio kampu iB į dviejų skaidrių, vienalyčių aplinkų ribą su skirtingais lūžio rodikliais (n1 ir n2), atspindžio šviesa yra tiesiai poliarizuota. Kampo iB dydį nusako Briusterio dėsnis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Briusterio kampo apskaičiavimas. Išvados. Gavome Briusterio kampą..
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio tikrinimas 3
Kategorija: Fizika
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Mokslo dalykas: Fizikos laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 12 kB
Bylos pavadinimas: briusterio_kampo_nustatymas_ir_maliu_desnio_tikrinimas_3.zip
briusterio_kampo_nustatymas_ir_maliu_desnio_tikrinimas_3.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: amp cegqfjaf konspektai referatas briusterio kampo nustatymas ir maliu desnio tikrinimas n et wxh jbtaaphcg bgusg=afqjcnf puqtrtydbgkfi iyx cqqajgvg,s cfiqfjag konspektai referatas briusterio kampo nustatymas ir maliu desnio tikrinimas gcnlt vucqws qxf bwjdgusg=afqjcnf puqtrtydbgkfi iyx cqqajgvgsig = ht abavu semnyurkya, briusterio desnis, maliu desnio apibrezimas, tp search, kampo apskaiciavimas, malio dėsnio patikrinimas laboratorinis, fizika briusterio kampas, briusterio kampas apibrezimas, koks yra maliu desnis, maliu briusterio, briusterio kampo nustatymas isvados, tp pl, briusterio dėsnis kas tai, briusterio kampo nustatymas kas tai, briusterio dėsniai, briusterio dėsnis, maliu desnis isvados, kampu dydziu apskaiciavimas, kas yra maliu dėsnis, briusterio kampo nustatymas ir maliu dėsnio patikrinimas isvada, maliu desnio isvada, maliaus desnio patikrinimas labaratorinis, briusterio kampo nustatymas ir maliu desnio patikrinimas isvada, briusterio ir maliu dėsniai, atspindzio

Paieška


bottom